هدر موبایل
1391/11/29 11:50:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رد صلاحیت‌ها در نظام‌پزشکی قانونی بود؛

مرندی:رئیس‌جمهور قانون انتخابات نظام‌پزشکی را مطالعه نکرده است

عضو کمیسیون بهداشت مجلس تاکید کرد:رد صلاحیت های برخی از افراد در نظام پزشکی بر خلاف دیدگاه احمدی نژاد کاملاً بر اساس ضوابط قانونی شکل گرفته است.
مرندی:رئیس‌جمهور قانون انتخابات نظام‌پزشکی را مطالعه نکرده است عضو کمیسیون بهداشت مجلس تاکید کرد:رد صلاحیت های برخی از افراد در نظام پزشکی بر خلاف دیدگاه احمدی نژاد کاملاً بر اساس ضوابط قانونی شکل گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/20011.jpg مرندی:رئیس‌جمهور,قانون,انتخابات,نظام‌پزشکی,را,مطالعه,نکرده,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علیرضا مرندی،عضو کمیسیون بهداشت مجلس درخصوص رد صلاحیت برخی از افراد در نظام پزشکی به باشگاه خبرنگاران گفت: تمام این رد صلاحیت هایی که تاکنون صورت گرفته و اجرا شده طبق ضوابط کامل قانونی و بر اساس تاییدیه هیئت نظارت مرکزی که تصمیم گیرنده نهایی محسوب می شود انجام شده است.
 
وی با اشاره به دستور رئیس جمهور مبنی بر بررسی مجدد تاکید کرد: احتمالاً رئیس جمهور قانون را در خصوص رد صلاحیت ها در نظام پزشکی به خوبی مطالعه نکرده چون در غیر این صورت کاملاً متوجه بود که از نظر قانونی در این زمینه هیچ راه دیگری وجود ندارد چون قانون در این مورد نظارت می کند و هیچ کار دیگری نمی توان انجام داد.
 مرندی گفت: اگر احمدی نژاد در خصوص رد صلاحیت ها نظری داشت، می توانست قبل از صدور رای نهایی نظر خودش را به هیئت نظارت مرکزی ارائه کند و طبعاً نظر وی در آن جا مورد استفاده قرار می گرفت ولی تا آنجایی که اینجانب مطلع هستم؛ این اقدام بر اساس اطلاعات و آمار دقیقی است که از تهران و هیئت نظارت مرکزی به دست آمده است و حتی با حضور نمایندگان تمام مراجع و ارگان های مختلف و به صورت کاملاً قانونی انجام شده است.
 
 وی در پایان اظهار داشت:درخصوص این گونه مسائل من فکر می کنم که رئیس جمهور خودش این قانون را مطالعه نکرده چون اگر می دانست که این مراحل قانونی درست طی شده است فکر نکنم چنین دستوری ابلاغ می کردند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet