هدر موبایل
1391/11/29 12:12:12
سرویس صحن

مخالفت مجلس با فوریت طرح اعطای تسهیلات کاری به کارکنان مراقبت پرواز

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرح ارتقای ایمنی کنترل ترافیک هوایی در خصوص اعطای تسهیلات کاری به کارکنان مراقبت پرواز مخالفت کردند.
مخالفت مجلس با فوریت طرح اعطای تسهیلات کاری به کارکنان مراقبت پرواز نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرح ارتقای ایمنی کنترل ترافیک هوایی در خصوص اعطای تسهیلات کاری به کارکنان مراقبت پرواز مخالفت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/34916.jpg مخالفت,مجلس,با,فوریت,طرح,اعطای,تسهیلات,کاری,به,کارکنان,مراقبت,پرواز Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، با یک فوریت طرح ارتقای ایمنی کنترل ترافیک هوایی در خصوص اعطای تسهیلات کاری به کارکنان مراقبت پرواز مخالفت کردند.

در این طرح که به امضای 38 نفر از نمایندگان رسیده بود پیچیدگی ذاتی حرفه مراقبت پرواز به دلیل استرس بالا حین فرآیند کنترل پرواز، تصمیمات آنی و قرار گرفتن در شرایط اضطراری از جمله دلایلی عنوان شده که این حرفه بتواند جزء مشاغل سخت و زیان‌آور محسوب شود و کارکنان آن تسهیلات کاری دریافت کنند.

لازم به ذکر است این طرح با 79 رای موافق، 38 رای مخالف و 23 رای ممتنع از مجموع 229 نماینده حاضر با مخالفت نمایندگان مجلس مواجه شد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet