خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/11/29 12:00:21
سرویس سیاسی
با حضور جلالی و چمران صورت گرفت:

بررسی پیش نویس قانون جامع مطالعات شهری

پیش نویس قانون جامع مطالعات شهری با همکاری مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و مرکز مطالعات شهرداری تهران و با حضور حقوق دانها و کارشناسان مدیریت عمومی تهیه شده و با تصویب آن ، مدیریت شهری به عنوان سطحی از مدیریت عمومی در قوانین کشور به رسمیت شناخته می شود.
بررسی پیش نویس قانون جامع مطالعات شهری پیش نویس قانون جامع مطالعات شهری با همکاری مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و مرکز مطالعات شهرداری تهران و با حضور حقوق دانها و کارشناسان مدیریت عمومی تهیه شده و با تصویب آن ، مدیریت شهری به عنوان سطحی از مدیریت عمومی در قوانین کشور به رسمیت شناخته می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/7699.jpg بررسی,پیش,نویس,قانون,جامع,مطالعات,شهری Icana

به گزارش خبرگزاری ملت ، بررسی پیش نویس قانون جامع مطالعات شهری ، با حضور کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی ، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران ، جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ، عسگری آزاد رئیس مرکز مطالعات شهرداری تهران ، محمد قاسمی معاون اقتصادی و بودجه مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و کارشناسان مرتبط در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

پیش نویس قانون جامع مطالعات شهری با همکاری مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و مرکز مطالعات شهرداری تهران و با حضور حقوق دان ها و کارشناسان مدیریت عمومی تهیه شده و با تصویب آن ، مدیریت شهری به عنوان سطحی از مدیریت عمومی در قوانین کشور به رسمیت شناخته می شود.
در پیش نویس قانون جامع مطالعات شهری کاستی های قانون تشکیل شوراهای اسلامی شهر و روستا و قانون شهرداری ها مد نظر قرار گرفته شده و پس از تصویب عملا جایگزین این دو قانون می شود.
همچنین این قانون ساختار مدیریت بخش عمومی کشور را تغییر داده و از سویی از حجم مراجعات محلی  و کارهای خرد به قوه مقننه کاسته و این مسائل را در حوزه پارلمان های محلی (شوراهای شهر و روستا) مطرح می کند.
لازم به ذکر است که ادامه بررسی پیش نویس قانون جامع مطالعات شهری با توجه به گستردگی موضوع با حضور برخی اعضای شورای نگهبان قانون اساسی صورت خواهد گرفت.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet