هدر موبایل
1391/11/29 12:11:59
سرویس بین الملل
روز گذشته؛

پارلمان بحرین مردم را تهدید به قتل‌عام کرد

پارلمان و دولت بحرین از مردم خواست تا از حضور در تظاهرات ضد رژیم آل‌خلیفه خودداری کنند؛ در غیر این صورت با مردم به طور خشن برخورد خواهد شد.
پارلمان بحرین مردم را تهدید به قتل‌عام کرد پارلمان و دولت بحرین از مردم خواست تا از حضور در تظاهرات ضد رژیم آل‌خلیفه خودداری کنند؛ در غیر این صورت با مردم به طور خشن برخورد خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/884.jpg پارلمان,بحرین,مردم,را,تهدید,به,قتل‌عام,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از سی‌ان‌ان عربی، پارلمان و دولت بحرین،‌ دیروز در بیانیه‌ای از مردم این کشور خواست تا از حضور در تظاهرات ضد رژیم آل‌خلیفه خودداری کنند.

همچنین روز گذشته که معترضان بحرینی در مراسم تشییع پیکر شهید حسین الجزیری، ‌معترض 16 ساله بحرینی شرکت کرده بودند، با شلیک گلوله‌های پلاستیکی، گاز اشک‌آور، خودروهای آب‌پاش و ضربات میله‌های آهنی و باتوم نیروهای امنیتی و پلیس بحرین و عربستان مواجه شدند که به زخمی شدن بیست تن انجامید.

در بیانیه دولت و پارلمان بحرین،‌ مردم تهدید شده‌اند که اگر به حضور در خیابان‌ها ادامه دهند، با برخورد خشن و توسل به زور نیروهای امنیتی و ارتش مواجه خواهند شد.

پارلمان بحرین که متشکل از پنجاه نفر است، نیمی از آن را مردم و نیمی دیگر را پادشاه برمی‌گزینند. نمایندگان منتخب مردم بحرین در مجلس، با آغاز مخالفت‌ها، از حضور در مجلس ملی این کشور استعفا داده و به تظاهرکنندگان پیوستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet