شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/11/29 13:14:14
سرویس اقتصادی
علیپور :

مبلغ دقیق عیدانه بر اساس سطح خانوارها تعیین می شود

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که مبلغ عیدانه به صورت قرض از صندوق توسعه ملی در اختیار دولت قرار می گیرد، گفت: پایه این عیدانه هفتاد هزار تومان و حداکثر این مبلغ ۹۰ هزار تومان است و میزان آن برای هر نفر بر اساس دهک ها و سطح خانوار تنظیم می شود.
مبلغ دقیق عیدانه بر اساس سطح خانوارها تعیین می شود سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که مبلغ عیدانه به صورت قرض از صندوق توسعه ملی در اختیار دولت قرار می گیرد، گفت: پایه این عیدانه هفتاد هزار تومان و حداکثر این مبلغ 90 هزار تومان است و میزان آن برای هر نفر بر اساس دهک ها و سطح خانوار تنظیم می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/21466.jpg مبلغ,دقیق,عیدانه,بر,اساس,سطح,خانوارها,تعیین,می,شود Icana

محمد علیپور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: رقم عیدانه برای هر نفر در کشور  بین 70 تا 90 هزار تومان تعیین شده است.

نماینده مردم ماکو،چالدران،پلدشت و شوط در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: پایه این عیدانه هفتاد هزار تومان و حداکثر این مبلغ 90 هزار تومان است و میزان آن برای هر نفر بر اساس دهک ها و سطح  خانوار تنظیم می شود.

علیپورتصریح کرد:براساس اظهارات رییس کمیسیون اقتصادی مجلس  2 میلیارد و 700 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی به عنوان قرض برای پرداخت شب عید در اختیار دولت قرار می گیرد.

وی اظهارداشت: این اعتبار به صورت قرض در اختیار دولت قرار می گیرد و دولت باید آن را به حساب صندوق توسعه ملی  بازگرداند .

علیپور در خصوص بودجه نیز گفت: دولت در ارائه لایحه بودجه تاخیر جدی داشته است و باید همراه با لایحه بودجه 92، لایحه چنددوازدهم نیز ارائه کند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: به محض این که بودجه به مجلس ارائه داده شود ، مجلس کار بررسی آن را آغاز می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet