ولادت حضرت امام رضا (ع)
1391/11/29 12:50:09
سرویس صحن
پور ابراهیمی در اخطار قانون اساسی:

حضور نیافتن صادرکنندگان پسته در بازار جهانی خسارات بسیاری را به دنبال دارد

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر اینکه حضور نیافتن صادرکنندگان پسته در بازارهای جهانی لطمات و خسارات بسیاری برای کشور به دنبال دارد افزود: امیدوارم با تلاش هیأت رئیسه این موضوع در کارگروه مشترک کمیسیون اقتصادی و کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مطرح شود و سپس تصمیمات اتخاذ شده به دولت ابلاغ شود.
حضور نیافتن صادرکنندگان پسته در بازار جهانی خسارات بسیاری را به دنبال دارد نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر اینکه حضور نیافتن صادرکنندگان پسته در بازارهای جهانی لطمات و خسارات بسیاری برای کشور به دنبال دارد افزود: امیدوارم با تلاش هیأت رئیسه این موضوع در کارگروه مشترک کمیسیون اقتصادی و کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مطرح شود و سپس تصمیمات اتخاذ شده به دولت ابلاغ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/22319.jpg حضور,نیافتن,صادرکنندگان,پسته,در,بازار,جهانی,خسارات,بسیاری,را,به,دنبال,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، با تشکر از اظهارات نمایندگان در صحن علنی گفت: صحبت های امروز نمایندگان بر اساس اصل ولایت فقیه بود که بسیار ارزشند است. همچنین از دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در رابطه با مطرح کردن صحبت های مهم و موضع مجلس تشکر می کنم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به اصل 46 قانون اساسی با بیان اینکه به طور حتم حفظ کسب و کار منافع اقتصادی در جامعه امری مهم و حیاتی است افزود: متأسفانه امروز تصمیماتی در رابطه با صادرات پسته در ستاد تنظیم بازار انجام شده است که به طور حتم این تصمیمات به اقتصاد کشور ضربه می زند.

وی با اعلام اینکه صادرات پسته به خارج از کشور یکی از راه های دریافت ارز است تصریح کرد: در شرایطی که کشور به منابع ارزی نیازمند است یک تصمیم غیر کارشناسی در ستاد تنظیم بازار آن هم براساس رویکرد غیر منطقی اقتصاد کشور را با مشکل روبرو کرده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تأکید بر اینکه حضور نیافتن صادرکنندگان پسته در بازارهای جهانی لطمات و صدمات بسیاری برای کشور به دنبال دارد افزود: امیدوارم با تلاش هیأت رئیسه این موضوع در کارگروه مشترک کمیسیون اقتصادی و کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مطرح شود و سپس تصمیمات اتخاذ شده به دولت ابلاغ شود.

محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به طور حتم مقوله صادرات پسته، حمایت از تولید و حفظ بازار مورد تأکید تمام نمایندگان است گفت: من این موضوع را به کمیسیون کشاورزی مجلس ارجاع داده ام انشاءالله این کمیسیون موضوع منع صادرات پسته را دنبال و بررسی می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet