شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/11/29 15:38:44
سرویس سیاسی
نوری‌قزلجه:

نصایح رهبرانقلاب راه‌گشای مسائل و مشکلات کشور است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با یادآوری سخنان گوهر‌بار رهبر معظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان شرقی، گفت: بیانات دلسوزانه و روشنگرانه رهبر فرزانه انقلاب فصل‌الخطاب است.
نصایح رهبرانقلاب راه‌گشای مسائل و مشکلات کشور است عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با یادآوری سخنان گوهر‌بار رهبر معظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان شرقی، گفت: بیانات دلسوزانه و روشنگرانه رهبر فرزانه انقلاب فصل‌الخطاب است. https://cdn.icana.ir/d/019/25888.jpg نصایح,رهبرانقلاب,راه‌گشای,مسائل,و,مشکلات,کشور,است Icana

غلامرضا‌ نوری‌قزلجه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه همه قوا باید فرمایشات رهبری معظم را نصب‌العین خود قرار دهند گفت: مسیری که ایشان نشان می‌دهند در حقیقت همان راه مطمئن برای پیشرفت و تعالی ایران اسلامی و تحقق آرمان‌های امام، شهدا و انقلاب اسلامی است.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه همه مسئولان و دست‌اندرکاران نظام باید مسیر اتحاد، اتفاق و تفاهم را پیش‌ گیرند، افزود: مسئولان باید در مقابل دشمن مشترک دوستی‌های خود را برای نابودی استکبار مستحکم‌تر کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با یادآوری سخنان گوهر‌بار رهبر معظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان شرقی، گفت: بیانات دلسوزانه و روشنگرانه رهبر فرزانه انقلاب فصل‌الخطاب است.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: درک عمیق مشکلات اقتصادی، معیشتی مردم و تلاش در جهت حل آ‌ن‌‌ها انتظاری است که از مسسئولان قوا می‌رود.

وی گفت: من فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را فصل‌الخطالب دانسته و در تبعیت عملی از منویات معظم‌له از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس یادآور شد: فرمایشات دیروز رهبری معظم درس‌های جدید و مفیدی داشت و خداوند متعال را به خاطر نعمت بزرگ ولایت شاکرم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet