هدر موبایل
1391/11/29 14:35:51
سرویس صحن
بیانیه فراکسیون جمعیت موتلفه اسلامی

تدابیر داهیانه رهبری، بارقه امید را در دل شیفتگان روشن کرد

فراکسیون جمعیت موتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای ، ضمن تقدیر از بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب در ملاقات با مردم آذربایجان سخنان ایشان را داهیانه، شفاف و عالمانه دانستند.
تدابیر داهیانه رهبری، بارقه امید را در دل شیفتگان روشن کرد فراکسیون جمعیت موتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای ، ضمن تقدیر از بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب در ملاقات با مردم آذربایجان سخنان ایشان را داهیانه، شفاف و عالمانه دانستند. https://cdn.icana.ir/d/019/34909.jpg تدابیر,داهیانه,رهبری،,بارقه,امید,را,در,دل,شیفتگان,روشن,کرد Icana

به‌گزارش خبرگزاری خانه ملت، فراکسیون جمعیت موتلفه اسلامی با صدور بیانیه ای ، ضمن تقدیر از بیانات حکیمانه و امید بخش رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی)  در ملاقات با مردم شریف آذربایجان به مناسبت سالروز قیام شکوهمند مردم تبریز ، سخنان ایشان را داهیانه، شفاف و عالمانه دانستند، که متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درود و صلوات بر پیامبر خاتم و امام معصوم (علیهم صلوات الله)

و با عرض سلام و تحیت و ارادت؛

بیانات بسیار شفاف، روشنگر و هوشمندانه رهبر فرزانه در جمع پرشور مردم ولایت‌مدار آذربایجان، ولایت را معنا کرد و تدبیر داهیانه و رهبری عالمانه، بارقه امید را در دل شیفتگان روشن نمود؛ ولایتی که نقش بی‌بدیل را در گذر از مشکلات ایفا کرده است، یاس و ناامیدی را بار دیگر بر اردوگاه استکبار جهانی مستولی ساخت.

در مقطع کنونی تاریخ انقلاب اسلامی، حفظ وحدت و انسجام بیش از پیش ضرورت دارد، هشدار معظم له درخصوص بداخلاقی‌ها و نقش مسئولان و نخبگان، در تحقق آرامش و امنیت جامعه و مراقبت از گفتن‌ها و نگفتن‌ها و همچنین لزوم جلوگیری از به‌وجود آمدن شکاف و اختلاف بین مسئولان، ما را به تعمق و تفکر واداشت.

قطعا ما نمایندگان عضو فراکسیون جمعیت موتلفه اسلامی، خود را بی‌نیاز از این تذکرات دلسوزانه نمی‌دانیم و ضمن دعوت از همه مسئولان و نخبگان، تمام تلاشمان را برای تحقق این فرامین به کار خواهیم بست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet