آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فتحی پوربا تاکید بر وظیفه دولت بر ارائه بودجه چند دوازدهمی:

دولت با ارائه بودجه چنددوازدهم به خود کمک می‌کند

سرویس اقتصادی
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که دولت با ارائه بودجه چنددوازدهم در حقیقیت به خود کمک می کند، گفت:ارائه بودجه چنددوازدهم الزامی و وظیفه دولت است.
یکشنبه 29 بهمن 1391 ساعت 14:46
دولت با ارائه بودجه چنددوازدهم به خود کمک می‌کند رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که دولت با ارائه بودجه چنددوازدهم در حقیقیت به خود کمک می کند، گفت:ارائه بودجه چنددوازدهم الزامی و وظیفه دولت است. https://cdn.icana.ir/d/019/225.jpg دولت,با,ارائه,بودجه,چنددوازدهم,به,خود,کمک,می‌کند Icana

ارسلان فتحی پور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت:دولت باید به موقع بودجه را ارائه می داد که ارائه نداد و تحویل به موقع بودجه محقق نشد.

نماینده مردم کلیبر در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:هر زمان بودجه برسد مجلس وارد بررسی می شود و با سرعت ممکن بودجه را بررسی می کند.

فتحی پور با تاکید بر این که بودجه امسال انقباضی خواهد بود، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی بودجه سال 92 به صورت انقباضی تدوین و تصویب می شود.

وی ادامه داد:تاخیر دولت زمان کار کارشناسی مجلس را دچار محدودیت کرده است و مجلس باید با سرعت بودجه ارسالی دولت را بررسی کند.

فتحی پور در خصوص بودجه چنددوازدهم نیز گفت: به احتمال قریب به یقین دو دوازدهم سال گذشته برای ابتدای سال اتی مبنا قرار می گیرد، تا در زمانی که مجلس مشغول بررسی بودجه 92 است، دولت به صورت قانونی بتواند به فعالیت های خود ادامه دهد.

وی تاکید کرد: بدون ارائه بودجه چنددوازدهم دولت اجازه هیچ گونه برداشتی و کارکرد مالی را از ابتدای سال اتی نخواهد داشت.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که دولت با ارائه بودجه چنددوازدهم  در حقیقیت به خود کمک می کند، گفت:ارائه بودجه چنددوازدهم الزامی و وظیفه دولت است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000