حلول ماه ربیع الاول
1391/11/29 14:48:19
سرویس صحن
سبحانی‌نیا قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/6393.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین سبحانی‌نیا در نشست صحن علنی امروز یکشنبه (29 بهمن) تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح ذیل قرائت کرد:
ایرج ندیمی نماینده لاهیجان به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در پرداخت مطالبات ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها، به وزیر راه وشهرسازی در خصوص تسریع در ساخت جاده دیلمان ـ سیاهکل، به وزیر جهاد کشاورزی پیرامون تسریع در پرداخت مطالبات چایکاران و به وزیر کشور پیرامون تسریع در ارتقای تقسیمات کشوری لاهیجان و سیاهکل تذکر داد.
ابراهیم آقامحمدی نماینده خرم‌آباد به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص نظارت به عملکرد سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور تذکر داد.
سقایی نماینده نیریز خواستار توضیح وزیر کشور در خصوص علت انتزاع برخی از روستاهای شهرستان نیریز و الحاق آن به سیرجان در استان کرمان با توجه به مکاتبات عدیده انجام شده باشد.
میرگلوبیات نماینده ساوه به وزیر نیرو در خصوص جلوگیری از ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی و شهری تذکر داد.
یحیی‌زاده نماینده تفت و میبد به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص پرهیز از تصمیم‌گیری‌های متناقض در خصوص صادرات پسته، به رئیس جمهور پیرامون جلوگیری از برگزاری اجلاس و همایش‌های غیرضروری و به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در تأمین بودجه طرح احداث کمربندی میبد تذکر داد.
موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزیر نیرو در خصوص تسریع در تأمین آب کشاورزی کشاورزان شهر قهدری‌جان و به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص پرهیز از اخذ تصمیمات غیرکارشناسی در ستاد تنظیم بازار تذکر داد.
طبیب‌زاده نوری نماینده تهران به وزیر صنعت، معدن و تجارت پیرامون تسریع در حل مشکلات گروه صنعتی تراکتورسازی ایران تذکر داد.
امامی نماینده گرگان به وزیر کشاورزی در خصوص جلوگیری از اجرای طرح توزیع سبوس در ازای تحویل شیر خام تذکر داد.
حسینی نماینده قصر شیرین به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص اتخاذ تدابیر لازم به منظور افزایش قیمت تضمینی خرید محصولات کشاورزی تذکر داد.
فلاحی نماینده اهر به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در تأمین اعتبارات طرح احداث جاده مهر ماندگار اهر و تبریز تذکر داد.
جعفری نماینده بجنورد به وزرای اطلاعات، راه و شهرسازی و نفت در خصوص تسریع در حل مشکلات توزیع گازوئیل در مراکز سوخت‌رسانی استان هرمزگان تذکر داد.
کاشانی نماینده زاهدان به وزیر ورزش و امور جوانان در خصوص اختصاص تیم فوتبال به استان سیستان و بلوچستان در لیگ دسته یک کشور تذکر داد.
محمدی نماینده قزوین به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص تسریع در پرداخت مطالبات کارگران کارخانجات استان قزوین تذکر داد.
عارفی نماینده جیرفت به رئیس جمهور پیرامون تسریع در پرداخت خسارت ناشی از بارش تگرگ به کشاورزان جیرفت و عنبرآباد تذکر داد.
ندیمی و سبحانی‌نیا نمایندگان لاهیجان و نیشابور به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص اتخاذ تدابیر بازدارنده‌ صادراتی به منظور جلوگیری از افزایش قیمت پسته تذکر داد.
بشیری نماینده پاکدشت به وزیر دادگستری پیرامون نظارت بر قیمت کالاهای مصرفی تذکر داد.
فتاحی نماینده شهر بابک به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص نظارت بر قیمت کالاهای مصرف تذکر داد.
محمدی و سبحانی‌نیا نمایندگان قزوین و نیشابور به وزیر ورزش و امور جوانان در خصوص جلوگیری از حذف رشته کشتی در مسابقات المپیک تذکر دادند.
بزرگواری نماینده کهگیلویه و بویر احمد به وزیر راه و شهرسازی در خصوص عدم توجه به توزیع عادلانه قیر و تعطیل شدن جاده‌ای مناطق محروم روستایی تذکر داد.
پشنگ نماینده خاش به ریاست جمهوری در خصوص تعطیلی روز پنجشنبه استان کمتر توسعه یافته سیستان و بلوچستان و خساراتی که متوجه استان در نهایت کشور شده و غیر ممکن شدن خدمت‌رسانی به مردم تذکر داد.
خجسته نماینده همدان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم توجه به سموم و رفع آفات محصولات کشاورزی و استفاده از سموم استاندارد تذکر داد.
سلطانی نماینده بروجن به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص عدم حمایت از عشایر و وامداران با اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها سبب نابودی صنعت دامپروری و دامداری سنتی شده است و عدم حمایت لازم برای خرید محصولات کشاورزی و استراتژیک مانند گندم تذکر داد.
رحمانی نماینده تاکستان به وزیر کشور در خصوص توجه به خواسته مردم بخش ضیاآباد و اجرای دستور رئیس جمهور مبنی بر ارتقای بخش مذکور با عنایت به محرومیت شدید دهستان‌های منطقه تذکر داد.
آذین، حسن‌پور، فتاحی، پورابراهیمی، خسروی، امیری، منتظری، میرگلوبیات، سبحانی‌نیا، زاهدی، عارفی، منصوری، تابش، رستمیان و جوکار به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص صدور لغو ممنوعیت صادرات پسته تذکر دادند.
خجسته نماینده همدان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص لزوم برنامه‌ریزی عملی برای ترویج فرهنگ و اخلاق ناب ایرانی و اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تذکر داد./
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet