هدر موبایل
1391/12/04 12:43:00
سرویس اقتصادی
پاپی‌زاده:

مردم کالاهای گران رانخرند قیمت ها مهار می شود

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه برای مبارزه با گرانی‌های اخیر به ویژه برای کالا‌های شب عید مردم می‌تواند با تحریم خود و نخریدن به بازگشت قیمت‌ها کمک کنند افزود: در صورتی که مردم تقاضای خود را برای کالا‌ها و محصولات کاهش دهند قیمت‌ها روند نزولی به خود می‌گیرند.
مردم کالاهای گران رانخرند قیمت ها مهار می شود عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه برای مبارزه با گرانی‌های اخیر به ویژه برای کالا‌های شب عید مردم می‌تواند با تحریم خود و نخریدن به بازگشت قیمت‌ها کمک کنند افزود: در صورتی که مردم تقاضای خود را برای کالا‌ها و محصولات کاهش دهند قیمت‌ها روند نزولی به خود می‌گیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/26811.jpg مردم,کالاهای,گران,رانخرند,قیمت,ها,مهار,می,شود Icana

عباس پاپی‌زاده‌بالنگان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه گرانی‌های اخیر خشکبار و آجیل شب عید فشار مضاعفی بر مردم است گفت: کمک نقدی دولت به مردم برای شب عید کفاف گرانی‌ها و هزینه‌های گزاف را نمی‌دهد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که برای مبارزه با گرانی‌های اخیر به ویژه برای کالا‌های شب عید مردم می‌تواند با تحریم خود و نخریدن به بازگشت قیمت‌ها کمک کنند افزود: در صورتی که مردم تقاضای خود را برای کالا‌ها و محصولات کاهش دهند قیمت‌ها خود به خود روند نزولی به خود می‌گیرند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس  با یادآوری کمک نقدی یک‌مرحله‌ای دولت به مردم گفت: کمک نقدی دولت برای رفع مشکلات و کاهش فشار بر مردم برای خرید‌های شب عید صورت می‌گیرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه افزایش نقدینگی به بالا رفتن تقاضا و در نتیجه صعود قیمت‌ها و تورم دامن می‌زند تصریح کرد: مردم باید برای تنظیم بازار از مقدار خرید‌های خود بکاهند.

نماینده مردم دزفول در مجلس ادامه داد: گرانی‌ آجیل و خشکبار شب عید دلیل قابل توجیهی ندارد و مسئولان باید فکر اساسی برای کاهش فشار‌های موجود بر زندگی مردم و تنظیم بازار کنند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با برجسته دانستن نقش ضعف نظارتی در افزایش بی‌رویه قیمت‌ها گفت: تا زمانی که اهمال در وظایف نظارتی از سوی مسئولان وجود دارد نمی‌توان به تنظیم بازار و مهار قیمت‌ها امیدوار بود.

وی ادامه داد: مسئولان به خوبی در خصوص وجود یا عدم وجود کمبود در خصوص مایحتاج شب عید مردم پاسخ‌گو نیستند تا بتوان تصویر واضحی از نیاز‌ها و راه‌های رفع آن‌ها ارائه کرد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس یادآور شد: امید است مردم با کاهش تقاضای خود کمک بزرگی به تنظیم بازار و مهار قیمت‌ها در آستانه سال نو انجام دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet