خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/11/29 15:07:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آصفری:

ادعای پادشاه یمن در مورد ایران،نخ‌نماست

عضو هیئت‌ رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اظهارات پادشاه یمن مبنی بر تامین اسلحه مخالفان این کشور گفت: اظهارات پادشاه یمن در مورد ایران ادعایی نخ‌نما است، چرا که جمهوری اسلامی ایران هیچ لزومی برای دخالت نظامی و یا تامین اسلحه مخالفان این کشور نمی‌بیند.
ادعای پادشاه یمن در مورد ایران،نخ‌نماست عضو هیئت‌ رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اظهارات پادشاه یمن مبنی بر تامین اسلحه مخالفان این کشور گفت: اظهارات پادشاه یمن در مورد ایران ادعایی نخ‌نما است، چرا که جمهوری اسلامی ایران هیچ لزومی برای دخالت نظامی و یا تامین اسلحه مخالفان این کشور نمی‌بیند. https://cdn.icana.ir/d/019/20678.jpg ادعای,پادشاه,یمن,در,مورد,ایران،نخ‌نماست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس با اشاره به ادعای دولت یمن مبنی بر ارسال اسلحه از سوی ایران برای تجهیز و کمک به مخالفان این کشور به باشگاه خبرنگاران گفت: طرح این ادعا از سوی دولت یمن کاملا بی‌اساس است چرا که ایران دلیلی نمی‌بیند که بخواهد این کار را انجام دهد.

وی در ادامه افزود:بیان این مسئله از سوی پادشاه یمن، نشان‌دهنده ضعف وی در آرام‌کردن شرایط کشورش است و برای فرار از موضوع ناآرامی‌ها، این مسئله را به دیگر کشورها ارتباط می‌دهد.

آصفری تصریح کرد:قذافی نیز زمانی که متوجه شد نمی‌تواند در مقابل اعتراضات مردم کشورش ایستادگی کند، این مسئله را عنوان کرد که معترضان اراذل و اوباشی هستند که از دیگر کشورها به خاک لیبی نفوذ کرده‌اند.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: صحبت‌های پادشاه یمن در مورد ایران ادعایی نخ‌نما است، چراکه جمهوری اسلامی ایران هیچ لزومی برای دخالت نظامی و یا تامین اسلحه مخالفان این کشور نمی‌بیند.
وی در پایان اظهار داشت:‌ البته نباید این مسئله را فراموش کرد که هر کشوری بخواهد با اسلحه در مقابل مردم خویش ایستادگی کند، محکوم است و قطعا حل اختلافات باید در قالب گفتگو، اصلاحات و یا بازنگری در قانون صورت گیرد.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet