هدر موبایل
1391/11/29 16:05:00
سرویس سیاسی
بیگی:

مبارزه با مفاسد اقتصادی نباید جنبه شعاری پیدا کند

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر لزوم مجازات مفسدان اقتصادی، گفت: رهبر معظم انقلاب دیروز به صورت شفاف در این‌باره دستور به مبارزه عملی دهند.
مبارزه با مفاسد اقتصادی نباید جنبه شعاری پیدا کند نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر لزوم مجازات مفسدان اقتصادی، گفت: رهبر معظم انقلاب دیروز به صورت شفاف در این‌باره دستور به مبارزه عملی دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/26547.jpg مبارزه,با,مفاسد,اقتصادی,نباید,جنبه,شعاری,پیدا,کند Icana

روح الله بیگی ائیلانلو در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تایید حکم اعدام مه آفرید متهم پرونده فساد سه هزار میلیاردی از سوی دیوان عالی کشور، گفت: در این زمینه لازم است که نه تنها با این مفسد اقتصادی بلکه با خاوری و همه مفسدان اقتصادی برخورد اساسی و جانانه شود.

نماینده مردم شاهین دژ و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مبارزه با مفاسد اقتصادی نباید تنها به شعار بسنده کرد، افزود:مردم از شعار خسته شده اند و رهبر معظم انقلاب نیز دیروز به صورت شفاف دستور به مبارزه عملی در مبارزه با مفسدان اقتصادی تأکید کردند.

وی تاکید کرد: ایشان که پس از تذکرهای پی در پی مشاهده کردند در مرحله اجرا اقدامی صورت نگرفته، مجبور شدند که به صورت عینی و عملی دستورمبارزه با فساد اقتصادی را اعلام کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه انتظار مقام ولایت و مردم این است که در این راستا مبارزه جدی صورت گیرد ادامه داد: بیت المال حق همه مردم است و نباید به صورتی عمل کرد که غنی، غنی تر و فقیر فقیر تر شده و مستضعیفین لگد کوب شوند.

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه گفت: ظلم به مردم شرعا و قانونا صحیحی نیست بنابراین حتما باید با مفسدان اقتصادی مبارزه جانانه و جدی صورت گیرد./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet