خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/11/30 09:18:00
سرویس استان ها
ایرانپور تاکید کرد:

کارخانه‌‌های صنعتی بلایی جان محیط زیست مبارکه

نماینده مردم مبارکه در مجلس با بیان اینکه مراکز صنعتی نباید به قیمت تهدید سلامت مردم تمام شود ،گفت: برای توسعه اقتصاد استان اصفهان باید به بهره وری بهینه از صنعت کشاورزی توجه کرد و این در حالی است که هم اکنون کارخانجات صنعتی مانند موریانه‌ای به جان صنعت کشاورزی این حوزه انتخابیه افتاده اند.
کارخانه‌‌های صنعتی بلایی جان محیط زیست مبارکه نماینده مردم مبارکه در مجلس با بیان اینکه مراکز صنعتی نباید به قیمت تهدید سلامت مردم تمام شود ،گفت: برای توسعه اقتصاد استان اصفهان باید به بهره وری بهینه از صنعت کشاورزی توجه کرد و این در حالی است که هم اکنون کارخانجات صنعتی مانند موریانه‌ای به جان صنعت کشاورزی این حوزه انتخابیه افتاده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/14349.jpg کارخانه‌‌های,صنعتی,,بلایی,جان,محیط,زیست,مبارکه Icana

 علی ایرانپور در گفت‌و گو با خبرنگارحوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، ادامه داد: حفاظت ازمحیط زیست،  استفاده بهینه از ظرفیت‌های کشاورزی ، متنوع کردن اقتصاد کشاورزی و کاهش فضای نابرابری میان مراکز صنعتی و بخش کشاورزی از عواملی است که باید دراولویت توسعه صنعت کشاورزی قرار گیرد.

نماینده مردم  مبارکه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:صنعت کشاورزی ، اساس توسعه اقتصادی است به همین علت دولت  نباید در راستای توسعه مراکز صنعتی دراین حوزه انتخابیه اقدامات کارآمدی را انجام دهد بلکه  باید  در کنار توسعه مراکز صنعتی فکری برای حفظ محیط زیست این حوزه انتخابیه بکند زیرا با این وضعیت نمی توان امیدی به صنعت کشاورزی در شهرستان مبارکه داشت.

وی ادامه داد: خشکسالی نیز یکی  دلایلی است که کمرصنعت کشاورزی را در این حوزه  انتخابیه را  شکسته است زیرا حق آبه زاینده روده که باید برای آبیاری زمین کشاورزی اختصاص داده می شود با بی توجهی در اختیار مراکز صنعتی قرار گرفته است.

عضو کمیسیون  کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یادآورشد: استفاده کارآمد ازظرفیت‌های کشاورزی ،  منایع طبیعی و ارتقاء سطح کیقی تولیدات کشاورزی ، گسترش کشاورزی مدرن، توسعه صنایع  تبدیلی  کشاورزی  تنها با  توسعه مراکز کشاورزی  در این حوزه انتخابیه  امکان پذیر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet