خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/11/29 16:24:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری‌آرانی:

اظهارات بان‌کی‌‌مون رسالت سازمان‌ ملل را زیر سوال می‌برد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس، اظهارات اخیر دبیر‌کل سازمان‌ ملل‌ متحد را اظهاراتی مغرضانه و در راستای جنگ روانی و تبلیغاتی در آستانه مذاکرات ایران و ۱+۵ خواند و گفت: اظهارات بان کی مون، رسالت سازمان‌ ملل متحد را زیر سوال می‌برد.
اظهارات بان‌کی‌‌مون رسالت سازمان‌ ملل را زیر سوال می‌برد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس، اظهارات اخیر دبیر‌کل سازمان‌ ملل‌ متحد را اظهاراتی مغرضانه و در راستای جنگ روانی و تبلیغاتی در آستانه مذاکرات ایران و 1+5 خواند و گفت: اظهارات بان کی مون، رسالت سازمان‌ ملل متحد را زیر سوال می‌برد. https://cdn.icana.ir/d/019/9094.jpg اظهارات,بان‌کی‌‌مون,رسالت,سازمان‌,ملل,را,زیر,سوال,می‌برد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عباسعلی منصوری‌آرانی نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز تاسف از اظهارات اخیر دبیر‌کل سازمان ملل‌ متحد در خصوص برنامه هسته‌ای ایران به باشگاه خبرنگاران گفت: اظهارات اخیر "بان کی مون"، دبیر‌کل سازمان ملل متحد در آستانه برگزاری دور جدید مذاکرات ایران و 1+5، جنگ روانی و تبلیغاتی مطرح شده که این اتفاق نیز امر جدیدی نیست.
وی در ادامه افزود: بیان مطالب جهت‌دار و مغرضانه از سوی دولتها و دولتمردان غربی در خصوص برنامه هسته‌ای کشورمان، امر تازه‌ای نیست، اما اظهارات بان کی‌ مون در همان چهارچوبی که چندی پیش توسط چند مقام غربی، مطرح شده بود، اعتبار و رسالت این سازمان بین‌المللی را زیر سوال برد.
عضو کمیسیون امنیت ملی با تاکید بر اینکه دبیر‌کل سازمان ملل باید بی‌طرفی خود را حفظ کند، تصریح کرد: بی‌طرفی و شفافیت در اعلام مواضع، از جمله مواردی است که باید مبنای عملکرد دبیر کل سازمان ملل متحد قرار گیرد.
گفتنی است؛ بان کی مون، دبیر سازمان ملل متحد، طی مصاحبه‌ای با روزنامه واشنگتن‌پست در بخشی از  اظهارات خود عنوان کرده است که ایران می‌تواند از مذاکرات هسته‌ای در چهارچوب سازمان ملل به عنوان پوششی برای ساخت بمب اتم استفاده کند.

وی همچنین در بخش دیگری از اظهارات خود عنوان کرده است که شورای امنیت سازمان ملل باید پاسخی ، قاطعانه موثر و سریع در قبال برنامه هسته‌ای ایران نشان دهد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet