خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/11/29 16:28:35
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت‌پور خبر داد:

آزادی تعدادی از اخلال‌گران حوادث قم با قید وثیقه

رییس کمیته ویژه مجلس برای بررسی حوادث قم با اشاره به نتایج جلسه روز گذشته این کمیته در قم برای بررسی حوادث ۲۲ بهمن، گفت: جلساتی با رییس شورای تامین استان قم برگزار شد که طبق اطلاع ما، تعدادی از اخلال‌گران حادثه قم با قید وثیقه آزاد شدند.
آزادی تعدادی از اخلال‌گران حوادث قم با قید وثیقه رییس کمیته ویژه مجلس برای بررسی حوادث قم با اشاره به نتایج جلسه روز گذشته این کمیته در قم برای بررسی حوادث 22 بهمن، گفت: جلساتی با رییس شورای تامین استان قم برگزار شد که طبق اطلاع ما، تعدادی از اخلال‌گران حادثه قم با قید وثیقه آزاد شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/20197.jpg آزادی,تعدادی,از,اخلال‌گران,حوادث,قم,با,قید,وثیقه Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛منصور حقیقت‌پور به ایسنا گفت:کمیته ویژه کمیسیون امنیت مجلس روز گذشته به شهر قم سفر کرد و در آن جلساتی با مسئولان مختلف این استان همچون رییس شورای تامین، استاندار و امام جمعه قم برگزار کرد.

وی گفت: در این جلسه ما به دنبال آن هستیم که آیا تدابیر مناسبی در آن روز اتخاذ شده است و یا اینکه پیش‌بینی تهدیدات وجود داشت یا خیر؟ طبیعتا این موارد را به بحث خواهیم گذاشت تا به نتیجه و جمع‌بندی دقیقی دست پیدا کنیم.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین در خصوص آخرین وضعیت بازداشت اخلال‌گران قم، گفت: تعدادی از این اشخاص با قید وثیقه بعد از ارائه توضیحات آزاد شده‌اند.
وی ادامه داد: البته روزانه برخی افراد برای ارائه توضیحات احضار می‌شوند که طبیعتا با قید وثیقه آزاد می‌شوند، ما فردا مجددا به قم می‌رویم و ملاقاتی با دستگیرشدگان خواهیم داشت.
حقیقت‌پور در پایان با بیان اینکه در روزهای آینده نیز با مراجع قم دیدار خواهد کرد، گفت: برنامه فردا کمیته ویژه علاوه بر ملاقات زندانی‌ها، ملاقات با شخصیت‌ها، افراد و جریانات موجود در قم است.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet