هدر موبایل
1391/11/30 08:16:00
سرویس استان ها
علیمردانی:

زیتون به قیمت واقعی خود به فروش نمی‌رسد

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با بیان اینکه زیتون به قیمت واقعی خود به فروش نمی رود ،گفت: شهرستان زنجان در زمینه‌های مختلف کشاورزی ظرفیت‌های بسیاری دارد، ولی متاسفانه نبود صنایع تبدیلی موجب شد از تمام ظرفیت های کشاورزی این حوزه انتخابیه از جمله محصول زیتون بطور کامل بهره وری نشود.
زیتون به قیمت واقعی خود به فروش نمی‌رسد نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با بیان اینکه زیتون به قیمت واقعی خود به فروش نمی رود ،گفت: شهرستان زنجان در زمینه‌های مختلف کشاورزی ظرفیت‌های بسیاری دارد، ولی متاسفانه نبود صنایع تبدیلی موجب شد از تمام ظرفیت های کشاورزی این حوزه انتخابیه از جمله محصول زیتون بطور کامل بهره وری نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/11401.jpg زیتون,به,قیمت,واقعی,خود,به,فروش,نمی‌رسد Icana

 محسن علیمردانی در گفت‌و گو با خبر نگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،افزود :اگر صنایع تبدیلی در محصولات کشاورزی  از جمله محصول  زیتون به نحو مطلوبی توسعه یابد، می توانیم  به سادگی برای افراد بسیاری  در این حوزه انتخابیه اشتغال ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: صنایع تبدیلی نیازمند طرحی جامع با  تسهیلات و اعتبارات  کارشناسی شده است تا با بازاریابی مناسب بتوانیم این محصول با کیفیت استان زنجان را با قیمتی عادلانه  در یازار به فروش برسانیم.

 علیمردانی افزود: صنعت کشاورزی بر گرفته  از ظرفیت های اقتصادی بی شماری است زیرا این صنعت می توانند  برای بسیاری از جوانان این  مرز و بوم اشتغال ایجاد کند ودر نتیجه  این افراد با دانشی که دارند می توانند  در این عرصه با بهره گیری از  ابزار مدرن کشاورزی تولید ثروت کنند.

 وی تصریح کرد :بدون تردید ایجاد صنایع تبدیلی به معنای اتصال حلقه مفقوده صنعت کشاورزی با اشتغال  است زیرا این صنایع از میزان بیکاری های  مقطعی و فصلی در مناطق  کشاورزی می کاهند.

عضو کمیسیون اجتماعی ، مجلس یاد آور شد: همچنین صنایع  تبدیلی  زمینه مناسب جهت توسعه فرصت‌های شغلی رادر  بخش کشاورزی را  به بهترین شکل ممکن مهیا می کند که این امر موجب می شود و ضعیت معشیتی کشاورزان به نحو مطلوب بهبود یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet