آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عباس زارع زاده مهریزی از جلسه کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور مجلس خبرداد:

تصویب کلیات طرح تعیین تکلیف نحوه برگزاری انتخابات شوراها در ری و شمیرانات

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: کلیات طرح تعیین تکلیف نحوه برگزاری انتخابات شوراها در شهر ری و شمیرانات تصویب شد.
یکشنبه 29 بهمن 1391 ساعت 17:49
تصویب کلیات طرح تعیین تکلیف نحوه برگزاری انتخابات شوراها در ری و شمیرانات سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: کلیات طرح تعیین تکلیف نحوه برگزاری انتخابات شوراها در شهر ری و شمیرانات تصویب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/971.jpg تصویب,کلیات,طرح,تعیین,تکلیف,نحوه,برگزاری,انتخابات,شوراها,در,ری,و,شمیرانات Icana

دخیل عباس زارع زاده مهریزی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دستور کار جلسه امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت : در جلسه امروز دو ماده از طرح مواد اصلاح انتخابات شوراها وموضوع  تعیین تکلیف نحوه برگزاری انتخابات در شهر ری و شمیرانات که به صورت تفکیک شده از تهران یا متمرکز برگزار شود مورد بررسی قرار گرفتند.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه کلیات طرح تعیین تکلیف نحوه برگزاری انتخابات در شهر ری و شمیرانات رای آورد و بررسی جزئیات و رای گیری آن به جلسه بعد موکول شد.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با اشاره به مهمانان جلسه امروز کمیسیون گفت: محمد لاریجانی فرماندار شمیرانات و چمران، رئیس شورای شهر و نمایندگانی از مرکز پژوهش‌های مجلس و کمیسیون عمران در جلسه امروز حضور داشتند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000