هدر موبایل
1391/11/29 17:58:49
سرویس اقتصادی
مروی:

کمیسیون انرژی از صنایع پیش‌رو آب و برق کشور حمایت کرد

عضو هیئت رییسه کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به حمایت از صنایع پیشرو آب و برق کشور در جلسه امروز(یکشنبه) کمیسیون انرژی مجلس گفت: این کار با حضور مسئولان وزارت نیرو، صنعت، معدن و تجارت و مرکز پژوهش‌های مجلس انجام شد.
کمیسیون انرژی از صنایع پیش‌رو آب و برق کشور حمایت کرد عضو هیئت رییسه کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به حمایت از صنایع پیشرو آب و برق کشور در جلسه امروز(یکشنبه) کمیسیون انرژی مجلس گفت: این کار با حضور مسئولان وزارت نیرو، صنعت، معدن و تجارت و مرکز پژوهش‌های مجلس انجام شد. https://cdn.icana.ir/d/019/10687.jpg کمیسیون,انرژی,از,صنایع,پیش‌رو,آب,و,برق,کشور,حمایت,کرد Icana

علی مروی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حمایت از صنایع پیشرو آب و برق کشور در جلسه امروز(یکشنبه) کمیسیون انرژی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس حمایت از صنعت آب و برق کشور با حضور مسئولین وزارت نیرو، صنعت، معدن و تجارت و مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار شد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح اصلاح بند 88 قانون بودجه سال 91 در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت، افزود: قرار بود با اصلاح این طرح 200 میلیارد ریال از شرکت‌های گاز، برق و آب در اختیار مساجد کشور قرار گیرد تا هزینه‌های انرژی مساجد رایگان عرضه شود که کلیات آن رد شد.

عضو هیئت رییسه کمیسیون انرژی مجلس، تصریح کرد: قانون، هزینه‌های انرژی مساجد را رایگان دانسته، لذا نیازی به اجرای چنین طرحی نیست و در این خصوص مساجد باید هزینه‌های جانبی خود را از هزینه‌های اولیه تفکیک کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet