هدر موبایل
1391/11/29 18:11:28
سرویس اجتماعی
سعیدی:

لایحه جامع ایثارگران در کمیسیون اجتماعی بررسی شد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی طرح استفساریه قانون تأمین اجتماعی، مشکلات کارگران نی‌بُر خوزستانی و لایحه جامع ایثارگران در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
لایحه جامع ایثارگران در کمیسیون اجتماعی بررسی شد عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی طرح استفساریه قانون تأمین اجتماعی، مشکلات کارگران نی‌بُر خوزستانی و لایحه جامع ایثارگران در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/964.jpg لایحه,جامع,ایثارگران,در,کمیسیون,اجتماعی,بررسی,شد Icana

محمد اسماعیل سعیدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: امروز طرح استفساریه قانون تأمین اجتماعی در کمیسیون مطرح شد و این طرح به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همچنین در این جلسه مشکل نی‌بُر‌های خوزستانی با سازمان تأمین اجتماعی بررسی شد و در نهایت بنا بر آن نهاده شد، تا مشکل یاد شده با تشکیل کارگروهی متشکل از نمایندگان کارگران، کارفرما و کمیسیون اجتماعی بررسی و نتیجه نهایی به کمیسیون ارجاع داده شود.

سعیدی همچنین بررسی لایحه جامع ایثارگران را از دیگر اقدامات انجام شده در کمیسیون خواند و گفت: با بررسی نواقص لایحه جامع ایثارگران، قرار شد نمایندگان در حوزه  انتخابیه خود،  موانع پیش‌روی این بحث را  بیشتر بررسی کنند  و با جمع‌آوری دیدگاه‌های دستگاه‌های مسئول، نتایج را به اعضای کمیسیون ارائه دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet