خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/11/29 18:06:37
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس؛

سند توسعه بخش کشاورزی بررسی شد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در تشریح جلسه امروز این کمیسیون، گفت: سند توسعه بخش کشاورزی برای ارتقا بخش تولید بررسی شد.
سند توسعه بخش کشاورزی بررسی شد عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در تشریح جلسه امروز این کمیسیون، گفت: سند توسعه بخش کشاورزی برای ارتقا بخش تولید بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/10850.jpg سند,توسعه,بخش,کشاورزی,بررسی,شد Icana

محمد‌تقی توکلی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه ماده ۲۱ و ۲۲ قانون بهره وریو توسعه بخش کشاورزی در این کمیسیون بررسی شده است گفت: اگر امکان تأمین آب برای زمین‌های کشاورزی از راه‌های متعارف وجود داشته باشد می‌توان به رشد بخش کشاورزی و تولیدات داخلی امیدوار بود.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با اتفاقاتی که در چندسال اخیر رخ داد ه زمینه خشکسالی مزارع کشاورزی مهیا شده که راه‌کار‌های تأمین آب بخش کشاورزی در این کمیسیون بررسی شده است.

وی با اشاره به خشکسالی‌های اخیر گفت: احتمال آبادانی و رشد بخش کشاورزی در نتیجه خشکسالی‌ها  بسیار پایین است مگر اینکه از آب‌ دریا‌ها که در گرو سرمایه‌گذاری زیادی است استفاده شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: در کمیسیون کشاورزی مجلس، سند توسعه بخش کشاورزی برای ارتقا بخش تولید بررسی شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet