هدر موبایل
1391/11/29 18:01:05
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون عمران تصویب شد:

انتزاع و اقدام در شهر تهران منوط به پیشنهاد دولت و تصویب مجلس شد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از بررسی طرح اصلاح قانون تقسیمات کشوری در جلسه امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: هر گونه انتزاع و اقدامی در شهر تهران از این به بعد باید با پیشنهاد دولت و تصویب مجلس انجام شود.
انتزاع و اقدام در شهر تهران منوط به پیشنهاد دولت و تصویب مجلس شد سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از بررسی طرح اصلاح قانون تقسیمات کشوری در جلسه امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: هر گونه انتزاع و اقدامی در شهر تهران از این به بعد باید با پیشنهاد دولت و تصویب مجلس انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/5172.jpg انتزاع,و,اقدام,در,شهر,تهران,منوط,به,پیشنهاد,دولت,و,تصویب,مجلس,شد Icana

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در خصوص جلسه امروز –یکشنبه 29 بهمن- گفت:در جلسه  امروز اصلاح قانون تقسیمات کشوری مورد بررسی قرار گرفت که در این اصلاح تاکید شده بود که هر گونه انتزاع و اقدامی  در شهر تهران باید با پیشنهاد دولت و تصویب مجلس باشد که کلیات این طرح در کمیسیون عمران به تصویب رسید.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:یک گزارش  از وزارت راه نیز در جلسه امروز با حضور دو تن از معاونان وزارت راه در کمیسیون بررسی شد.

بائوج لاهوتی در خصوص این گزارش گفت: نگرانی هایی در خصوص حوزه های عمرانی وجود دارد و در گزارش وزارت راه نیز مطرح شده بود که در خصوص میزان تزریق نقدینگی  به پروژه های عمرانی، از 5 هزار میلیارد تومان حداکثر 20 درصد تخصیص اعتبار داشتند واین مسئله باعث نگرانی مسئولان وزارت راه بوده است.

 

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس دراین خصوص تصریح کرد:چند راهکار پیشنهاد شد تا برای سال آینده کمیسیون عمران در بودجه سال 92 در نظر بگیرد که بحث استفاده از واگذاری سهام شرکت های داخلی، استفاده از فاینانس داخلی و استفاده از منابع صندوق توسعه از جمله راهکارهایی بود که قرار شد کمیسیون عمران در بودجه سال 92 در نظر بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet