هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
افضلی فرد:

کمیسیون اصل‌نود عملکرد ستادمبارزه با مفاسداقتصادی را بررسی می‌کند

سرویس سیاسی
در نشست این هفته کمیسیون اصل نود مجلس٬ کمیته‌ای مأمور بررسی عملکرد ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی شد.
یکشنبه 29 بهمن 1391 ساعت 18:56
کمیسیون اصل‌نود عملکرد ستادمبارزه با مفاسداقتصادی را بررسی می‌کند در نشست این هفته کمیسیون اصل نود مجلس٬ کمیته‌ای مأمور بررسی عملکرد ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/11023.jpg کمیسیون,اصل‌نود,عملکرد,ستادمبارزه,با,مفاسداقتصادی,را,بررسی,می‌کند Icana

مصطفی افضلی فرد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، درباره نشست عصر امروز این کمیسیون اصل 90 قانون اساسی، گفت: در این جلسه گزارش مختصر از بحث‌های مربوط به خودرو، ارز، مشکلات فعالان اقتصادی، معوقات بانکی و نهادهای نظارتی ارائه شد.

 نماینده مردم اردبیل،نمین وسرعین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: گزارش مربوط به ارز در گذشته نهایی شده و گزارش مربوط به خودرو، مشکلات فعالان اقتصادی، معوقات بانکی و نهادهای نظارتی هفته‌های آینده نهایی خواهد شد.

وی ادامه داد: در جلسه امروز کمیسیون با توجه به نارضایتی مقام معظم رهبری از روند مبارزه با مفاسد در کشور، کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی مأمور بررسی عملکرد ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی شد.

 سخنگوی کمیسیون اصل 90مجلس ، تصریح کرد: در جریان این بررسی قرار است علل عدم تحقق فرامین مقام معظم رهبری در حوزه مبارزه با مفاسد مورد مطالعه قرار گرفته و همچنین سازوکاری به منظور تقویت و فعال تر شدن ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی طراحی شود.

 وی افزود: در جلسه امروز کمیسیون اصل 90، کمیته سیاسی و نظامی کمیسیون مأموریت یافت موارد نقص اصل 138 قانون اساسی را احصاء و در این خصوص از مسئولان اجرایی مربوطه بازخواست کند.

 افضلی فرد تصریح کرد: طبق قانون هیئت وزیران و یا هر یک از وزرا حق دارند برای انجام وظایف اداری و تأمین اجرای قوانین و تنظیم سازمان های اداری آئین‏ نامه وضع کنند اما در حال حاضر به دلیل عدم تهیه آئین نامه اجرایی برخی قوانین مصوب، بر زمین مانده‌اند.

 سخنگوی کمیسیون اصل 90 متذکر شد:کمیسیون قصد دارد در نشستی با معاون حقوقی‌ در پی نارضایتی رهبر معظم انقلاب از روند مبارزه با مفاسد، کمیته مبارزه با مفاسد مجلس مأمور بررسی عملکرد ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و راه‌های فعال تر شدن این ستاد شد./

انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000