شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/11/30 09:42:21
سرویس سیاسی
فتحی‌پور:

مبارزه با مفاسداقتصادی نیاز به تشکیل یک سازمان دارد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لزوم مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: این کار نیاز به تشکیل یک سازمان دارد.
مبارزه با مفاسداقتصادی نیاز به تشکیل یک سازمان دارد رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به لزوم مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: این کار نیاز به تشکیل یک سازمان دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/27928.jpg مبارزه,با,مفاسداقتصادی,نیاز,به,تشکیل,یک,سازمان,دارد Icana

ارسلان فتحی پور در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تأکید رهبرمعظم انقلاب درباره مبارزه عینی با مفاسد اقتصادی و آرزوی همه مردم در ‌این‌باره، گفت: توقع مردم از عدالت این است که حداقل با مفاسدی همچون رانت‌خواری و ویژه‌خواری مبارزه شود.

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم وجود قوانین متقنی برای مبارزه با مفاسداقتصادی، افزود: اگر قوای سه‌گانه در مقابل با یکدیگر به برگزاری جلسات و اتخاذ تصمیماتی می‌پرداختند از مشکلات این حوزه کم می‌شد.

وی با اشاره به تعطیلی جلسات مشترک قوا، ادامه داد: این اتفاق ضربه‌ای به راهکارهای مبارزه با مفاسد اقتصادی است.

فتحی پور با اشاره به لزوم تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی، تاکید کرد: این سازمان باید با مفاسد اقتصادی مبارزه جدی کند تا دست متجاوزان به بیت المال و ویژه خواران قطع شود تا برای دیگر مدیران درس عبرتی باشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه در صورت عدم برخورد جدی، مفاسد به تمام جامعه و دستگاه ها سرایت می‌کند تصریح کرد: عدم برخورد با مفاسد اقتصادی و سرایت آن به تمام دستگاه ها موجب فراگیر شدن می‌شود که این خود سمی برای کشور است .

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: لازم است با مفسدان اقتصادی در هر مقام و لباسی برخورد جدی شود و کسی مستثنا قرار نگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet