خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/11/30 11:12:58
سرویس سیاسی
منصوری آرانی:

دستگیری مرتبطان با رسانه‌های بیگانه درست بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دستگیری تعدادی از مرتبطان با شبکه بی‌بی‌سی، گفت: باید با افرادی که به منافع کشور پشت پا می‌زنند در هر لباسی برخورد کرد.
دستگیری مرتبطان با رسانه‌های بیگانه درست بود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دستگیری تعدادی از مرتبطان با شبکه بی‌بی‌سی، گفت: باید با افرادی که به منافع کشور پشت پا می‌زنند در هر لباسی برخورد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/25976.jpg دستگیری,مرتبطان,با,رسانه‌های,بیگانه,درست,بود Icana

 عباسعلی منصوری آرانی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، گفت: ممکن است برخی خبرنگاران کشور در مسیر کارکرد خود بر اثر عدم اشراف بر موضوعات امنیتی دست به اقداماتی زنند که خود نیز از عواقب آن خبر ندارند.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی افزود: مسئولان امنیتی کشور با اقدامات پیشگیرانه، نباید اجازه دهند که افراد از روی غفلت در دام سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه بیافتند.

وی با بیان اینکه جامعه خبرنگاری ما جامعه فعالی است که خدمتشان در دفاع مقدس و صحنه های مختلف فوق العاده بالا بوده است، تصریح کرد: ما نباید به جامعه اینطورالقا کنیم که خبرنگاران ما قشری هستند که به جامعه خدمت نکردند بنابراین باید به شکلی عمل کرد که کمترین آسیب به خبرنگاران وارد شود. 

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه در تمام کشورها افراد هستند که به منافع کشور خود پشت پا می زنند افزود: همانطوری که امام راحل فرمودند؛ حفظ نظام از اهم واجبات است بنابراین باید گفت قوانین کشوری و منافع ملی از سایر مسائل با اهمیت‌تر هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به لزوم برخورد با افرادی که منافع ملی کشور برای آ‌نها مطرح نیست و منافع بیگانگان را به منافع کشورش ترجیح می دهد، تاکید کرد: نهادهای امنیتی باید با اینگونه افراد در هر لباسی برخورد کنند و فرقی نیز درقانون بین این افراد وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet