پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/11/30 12:05:42
سرویس سیاسی
نقوی حسینی در واکنش به ادعای اخیر وزیر کشور بحرین:

ایران هیچ نوع دخالتی در امور بحرین ندارد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به ادعای اخیر وزیر کشور بحرین، گفت: ایران هیچ نوع دخالتی در امور بحرین ندارد.
ایران هیچ نوع دخالتی در امور بحرین ندارد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به ادعای اخیر وزیر کشور بحرین، گفت: ایران هیچ نوع دخالتی در امور بحرین ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/12845.jpg ایران,هیچ,نوع,دخالتی,در,امور,بحرین,ندارد Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت وگو با خبرنگارسیاسی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به ادعای اخیر وزیر کشور بحرین درباره متلاشی کردن هسته تروریستی مرتبط با ایران، به فرا رسیدن دومین سالگرد آغاز انقلاب مردم بحرین اشاره کرد و گفت: درهفته‌های اخیر، دولت بحرین به جای پاسخ به مطالبات ملت و شنیدن صدای انقلاب، سرکوب‌های خود را تشدید کرده است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به سکوت نهادها و مراجع بین المللی مدعی حقوق بشر و دموکراسی درمقابل تشدید این سرکوب‌ها، با بیان اینکه تنها ملت‌های آزاده هستند که به دفاع از مردم بحرین برخاسته اند، افزود: سعی ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی، دفاع ازمطالبات به حق ملت‌ها و حقوق اولیه آنان بوده است.

وی ادامه داد: برخی از سران بحرین درراستای پروژه ایران‌هراسی، گاهی ادعایی پوچ همچون ادعای اخیر را علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح می کنند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه این ادعا، ادعایی پوچ و بی اساس است، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران، هیچ نوع دخالتی در امور بحرین ندارد و تنها حمایت از حقوق به حق مردم بحرین را وظیفه خود می داند.

روز گذشته وزیر کشور بحرین مدعی شده که در این کشور یک هسته تروریستی هشت نفره مرتبط با ایران، عراق، و لبنان، کشف و متلاشی شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet