هدر موبایل
1391/11/30 15:36:06
سرویس اقتصادی
ندیمی با اشاره به تاخیر دولت در ارائه بودجه:

بودجه دو دوازدهم زمان کافی را به مجلس برای بررسی می‌دهد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تاخیر دولت در ارائه بودجهتاکید کرد:دلیلی ندارد که مجلس هم چون دولت رفتار کند و بررسی بودجه را طولانی انجام دهد به همین دلیل به محض دریافت بودجه بر خلاف دولت با سرعت بررسی بودجه را انجام دهیم و بودجه دو دوازدهمی همراه با لایحه اصلی بودجه کافی به نظر می رسد.
بودجه دو دوازدهم زمان کافی را به مجلس برای بررسی می‌دهد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تاخیر دولت در ارائه بودجهتاکید کرد:دلیلی ندارد که مجلس هم چون دولت رفتار کند و بررسی بودجه را طولانی انجام دهد به همین دلیل به محض دریافت بودجه بر خلاف دولت با سرعت بررسی بودجه را انجام دهیم و بودجه دو دوازدهمی همراه با لایحه اصلی بودجه کافی به نظر می رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/23283.jpg بودجه,دو,دوازدهم,زمان,کافی,را,به,مجلس,برای,بررسی,می‌دهد Icana

ایرج ندیمی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در خصوص تاخیر در ارائه لایحه بودجه گفت: تاخیر دولت در ارائه لایحه بودجه قانونی نیست و مجلس به دنبال راهی است که مشکلات مردم حل شود.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: مجلس با فشرده سازی زمان به محض دریافت بودجه ،کار بررسی آن را آغاز می کند تا در اسرع وقت بودجه 92 در سال 92 تصویب شود.

ندیمی در خصوص بودجه سال 92 تصریح کرد:این بودجه از نظر تبصره ها حداقلی است و از نظر ردیف ها نیز امکان تغییرات حداکثری نیست و عمده بودجه تنها به دریافت اطلاعات شاخص های کلان اقتصادی و متغیرها محدود است .

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به این که بهمن نیز پایان یافته است، اما هنوز بودجه به مجلس نرسیده، لایحه دو دوازدهم نیاز است یا سه دوازدهم، تاکید کرد:دلیلی ندارد که مجلس همچون دولت رفتار کند و بررسی بودجه را طولانی انجام دهد به همین دلیل به محض دریافت بودجه بر خلاف دولت با سرعت بررسی بودجه را انجام دهیم و بودجه دو دوازدهمی همراه با لایحه اصلی بودجه کافی به نظر می رسد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که مجلس در اسرع وقت با فشره سازی بررسی بودجه ، بودجه 92 را تا پایان اردیبهشت تصویب می کند، گفت:دو دوازدهم برای بررسی بودجه در سال آتی کفایت می کند و مجلس با بررسی سریع تر بودجه البته در حد ممکن، پاسخ مثبتی به درخواست های مردم برای ممانعت از افزایش مشکلات اقتصادی می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet