عید سعید فطر
1391/11/30 11:01:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یوسفیان ملا:

دولت نمی تواند قرضی را که برای کمک عیدانه از صندوق توسعه ملی بر می دارد،پس بدهد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: با توجه به وضعیتی مالی که از دولت دهم می شناسیم و بدهی هایی که دارد، بدون شک دولت به هیچ وجه نمی تواند قرضی را که برای کمک عیدانه از صندوق توسعه ملی بر می دارد، به صندوق بازگرداند.
دولت نمی تواند قرضی را که برای کمک عیدانه از صندوق توسعه ملی بر می دارد،پس بدهد عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: با توجه به وضعیتی مالی که از دولت دهم می شناسیم و بدهی هایی که دارد، بدون شک دولت به هیچ وجه نمی تواند قرضی را که برای کمک عیدانه از صندوق توسعه ملی بر می دارد، به صندوق بازگرداند. https://cdn.icana.ir/d/019/18709.jpg دولت,نمی,تواند,قرضی,را,که,برای,کمک,عیدانه,از,صندوق,توسعه,ملی,بر,می,دارد،پس,بدهد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عزت الله یوسفیان ملا به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال گفت: کمک یک مرحله ای شب عید از حساب توسعه ملی برداشته می شود و نحوه این برداشت نیز به این صورت است که این مبلغ به صورت قرض در اختیار دولت قرار می گیرد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:به طور کلی برداشت از حساب توسعه ملی به صورت قرض است و این اعتبار دو میلیارد و سیصد میلیون دلار که برای کمک عیدانه در نظر گرفته شده است، از حساب توسعه ملی به دولت قرض داده می شود.

یوسفیان ملا هم چنین تصریح کرد: دولت باید این قرض را به صندوق بازگرداند مگر این که اساسنامه صندوق تغییر کند و این قرض را برای دولت بلاعوض کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس هم چنین تصریح کرد:با توجه به وضعیتی مالی که از دولت دهم می شناسیم و بدهی هایی که دارد،بدون شک دولت نمی تواند قرضی را که برای کمک عیدانه از صندوق توسعه ملی بر می دارد، به صندوق بازگرداند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet