پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/11/30 11:36:51
سرویس سیاسی
اسفنانی:

مبارزه با مفاسداقتصادی باید محسوس باشد

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با تاکید بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مکلف بودن قوا برای مبارزه جدی و عملی با مفاسد اقتصادی، تصریح کرد: جلسات مشترک قوا برای مبارزه با مفاسد اقتصادی باید محسوس و تأثیرگذار باشد.
مبارزه با مفاسداقتصادی باید محسوس باشد سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با تاکید بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مکلف بودن قوا برای مبارزه جدی و عملی با مفاسد اقتصادی، تصریح کرد: جلسات مشترک قوا برای مبارزه با مفاسد اقتصادی باید محسوس و تأثیرگذار باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/21543.jpg مبارزه,با,مفاسداقتصادی,باید,محسوس,باشد Icana

محمد‌علی اسفنانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با یادآوری تاکید رهبر معظم انقلاب بر مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی در کشور، تصریح کرد: معظم‌له معتقدند که همه قوا و دستگاه‌ها در کشور باید توان خود را صرف این وظیفه خطیر کنند.

نماینده مردم فریدن،‌ فریدون‌شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: جلسات مشترک قوا برای مبارزه با مفاسد اقتصادی باید انعکاس تاثیر‌گذار و خروجی نتیجه‌بخش داشته باشد که در این صورت نظر رهبر معظم انقلاب و مردم را تامین خواهد کرد.

 وی با تاکید بر عملکرد مثبت و قاطعانه دستگاه قضایی کشور با پرونده فساد بزرگ مالی، تصریح کرد: این پرونده به دلیل حساسیت، حجم گسترده و تاثیر منفی که از نظر روانی و اقتصادی به جامعه وارد کرد، نیازمند دقت و رسیدگی همراه با حساسیت است.

اسفنانی افزود: دلیل اصلی طولانی شدن روند دادرسی به پرونده متهمان و صدور حکم برای مجرمان آن به این دلیل است که نهایت عدالت اسلامی در آن رعایت شود تا رسیدگی به پرونده ماهیتی بازدارنده داشته باشد و عدالت اسلامی را در نهایت محقق سازد.

نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: بر این اساس لازم است تا در روند رسیدگی به پرونده فساد بزرگ مالی و صدور حکم برای متهمان این پرونده،‌ نهایت حساسیت انجام شود تا دقت فدای سرعت نشود چرا که قابل بازگشت نیست.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: تائید حکم اعدام مه آفرید خسروی از سوی دیوان عالی کشور را اقدامی در این راستا قابل ارزیابی خواند و گفت: صدور این احکام می‌تواند تا حدودی به بهبود فضای روانی و اعتماد‌سازی در کشور بیانجامد.

رهبر معظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان، فرمودند: هم دولت، هم مجلس، همه‌ى نیرویشان را، همه‌ى فکر و ذکر‌شان را متمرکز کنند بر روى سیاست‌هاى درست اقتصادى. چند سال قبل از این، بنده درباره‌ى فساد اقتصاد‌ى، به رؤسا‌ى قوا نامه دادم. خب، با فساد اقتصادى مبارزه کنید. به زبان گفتن که مطلب تمام نمیشود؛ عملاً با فساد مبارزه کنید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet