خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/12/01 07:56:00
سرویس استان ها
بشیری تاکید کرد :

صندوق توسعه کشاورزی منجی صادرات گل و گیاه پاکدشت شود

نماینده مردم پاکدشت در مجلس با بیان اینکه صندوق توسعه کشاورزی منجی صادرات گل و گیاه پاکدشت است، افزود: با افزایش تولیدات گل وگیاه در این حوزه انتخابیه می توانیم فرصت‌های اشتغالی بسیاری برای جوانان بویژه فارغ التحصیلان صنعت کشاورزی ایجاد کنیم.
صندوق توسعه کشاورزی منجی صادرات گل و گیاه پاکدشت شود نماینده مردم پاکدشت در مجلس با بیان اینکه صندوق توسعه کشاورزی منجی صادرات گل و گیاه پاکدشت است، افزود: با افزایش تولیدات گل وگیاه در این حوزه انتخابیه می توانیم فرصت‌های اشتغالی بسیاری برای جوانان بویژه فارغ التحصیلان صنعت کشاورزی ایجاد کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/3634.jpg صندوق,توسعه,کشاورزی,منجی,صادرات,گل,و,گیاه,پاکدشت,شود Icana

فرهاد بشیری در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،افزود: شهرستان پاکدشت نبض تولید گل کشوراست به همین علت دولت باید نگاه ویژه ای به این حوزه انتخابیه داشته باشد زیرا با یک سرمایه گذاری  بلندمدت در توسعه گلخانه علاوه بر اشتغال زایی می‌توانیم اقتصاد صنعت کشاورزی را نیز دگرگون کنیم.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شوراس اسلامی ، تصریح کرد:  بخش خصوصی باید به عنوان بازوی قابل اتکای این محصول ایفا نقش کند و این در حالی است که دولت باید با مهربانی دستان سرمایه گذاران در این عرصه بگیرد تا بخش خصوصی برای سر مایه گذاری در این عرصه دلگرم شود .

وی ادامه داد: توسعه گلخانه ها در سطح ملی باید با اتکا بر یک استراتژی  بلند مدت و با حمایت از دولت آغاز شود زیرا قطار توسعه صنعت کشاورزی تنها با سکان داری دولت به ایستگاه پایانی می‌رسد.

 نماینده مردم پاکدشت افزود: ایجاد گلخانه‌های مدرن کارآمد پیامدهای مثبتی دارد این پیامدها نظیرکاهش نرخ بیکاری، افزایش  کیفی تولید گل و گیاه، استفاده بهینه از فارغ التحصیلان صنعت کشاورزی و بالا بردن انگیزه  بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در بخش کشاورزی ر ا شامل می شود.

بشیری تصریح کرد: دولت باید تسهیلات لازم را برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در عرصه تولید  گل وگیاه مهیا کند زیرا این محصول  هم اکنون تشته حضور این بخش است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ، یاد آور شد :‌اگر طرحی جامعه و فراگیر برای افزایش تولیدات گل و  گیاه در کشور لحاظ شود به سادگی می توانیم  در عرصه جهانی آقایی  کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet