ولادت حضرت امام رضا (ع)
1391/11/30 11:06:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علی اکبر آقایی:

مسکن مهر فقرا را خانه دار نکرد

رییس کمیسیون عمران مجلس می گوید؛طرح مسکن مهر از برخی اهداف اصلی و اساسی خود دور شده و به عبارت دیگر نتوانسته در ایجاد توازن میان عرضه و تقاضا و خانه دار کردن اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه عمل کند.
مسکن مهر فقرا را خانه دار نکرد رییس کمیسیون عمران مجلس می گوید؛طرح مسکن مهر از برخی اهداف اصلی و اساسی خود دور شده و به عبارت دیگر نتوانسته در ایجاد توازن میان عرضه و تقاضا و خانه دار کردن اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه عمل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/12914.jpg مسکن,مهر,فقرا,را,خانه,دار,نکرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی اکبر آقایی،عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) گفت:ایجاد تعادل و توازن میان عرضه و تقاضا تنها راهکار اساسی برای کنترل اجاره بهای مسکن است و اگر این تعادل بین عرضه و تقاضا ایجاد نشود، به طور قطع قیمت اجاره بها به شکل سرسام آوری افزایش خواهد یافت.
نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه یکی از اهداف طرح مسکن مهر احداث مسکن ارزان قیمت برای اقشار ضعیف جامعه است، اظهار داشت: حذف قیمت زمین از بهای تمام شده مسکن و ساخت خانه برای اقشار ضعیف جامعه از اهداف طرح مسکن مهر است که متاسفانه محقق نشده است.
 رئیس کمیسیون عمران مجلس نداشتن مسکن و پرداخت اجاره بهای سنگین بابت خانه های استیجاری را از مشکلات اساسی اقشار بسیار ضعیف جامعه دانست و تصریح کرد: دولت باید در قالب طرح مسکن مهر مشکل دهک های پایین جامعه را حل می کرد اما متاسفانه در این زمینه اقدامات جدی انجام نشده است.
وی با بیان اینکه یکی از اهداف دولت از اجرای طرح مسکن ویژه ساخت خانه برای اقشار متوسط جامعه است، تصریح کرد: قیمت بالای مسکن ویژه و اقساط ماهیانه سنگین آن به گونه ای است که بسیاری از افرادی که جزء اقشار متوسط جامعه قرار می گیرند، قادر به پرداخت آن نیستند.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: دولت و به ویژه وزارت راه و شهرسازی باید عملکرد شفاف تری در مورد مسکن ویژه داشته باشد تا این طرح به نتایج مطلوب تری برسد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet