هدر موبایل
1391/11/30 11:32:34
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نکو:

بان‌کی‌مون تحت تاثیر آمریکا ضد‌ایران موضع‌گیری می‌کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه دبیرکل سازمان ملل مدعی شده ایران می‌تواند از مذاکرات هسته‌ای در چارچوب سازمان ملل به عنوان پوششی برای ساخت بمب استفاده کند، گفت: بان‌کی‌مون تحت تاثیر آمریکا ضد‌ایران موضع‌گیری می‌کند.
بان‌کی‌مون تحت تاثیر آمریکا ضد‌ایران موضع‌گیری می‌کند عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه دبیرکل سازمان ملل مدعی شده ایران می‌تواند از مذاکرات هسته‌ای در چارچوب سازمان ملل به عنوان پوششی برای ساخت بمب استفاده کند، گفت: بان‌کی‌مون تحت تاثیر آمریکا ضد‌ایران موضع‌گیری می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/9100.jpg بان‌کی‌مون,تحت,تاثیر,آمریکا,ضد‌ایران,موضع‌گیری,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ابراهیم نکو عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ضمن اشاره به اینکه دبیرکل سازمان ملل مدعی شده  ایران می‌تواند از مذاکرات هسته‌ای در چارچوب سازمان ملل به عنوان پوششی برای ساخت بمب استفاده کند، به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)گفت: دبیر کل سازمان ملل تحت نفوذ لابی قدرتمند صهیونیستی قرار گرفته  و موضع‌گیری‌های وی ملغمه‌ای از ایستارهای ضد‌ایرانی آمریکا، اروپا و رژیم اشغالگر قدس است.

نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ‌وابستگی بان‌کی‌مون به قدرت‌های استکباری باعث شده تا این سازمان به اصطلاح بین‌المللی جایگاه و شانیت خود را  درعرصه بین‌المللی از دست بدهد.

نکو با بیان اینکه سازمان ملل باید مستقل از هر قدرتی موضع‌گیری‌های عادلانه‌ای داشته باشد، افزود: انتظار افکار عمومی جهان از این سازمان حفظ بی‌طرفی و دوری از رفتار مغرضانه است از این رو تا زمانی که این نهاد رویکردی مستقل از قدرت‌های زورگو نداشته باشد نمی‌تواند در معادلات بین‌المللی نقش بارزی ایفا کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی، گفت: قصد بان‌کی‌مون از این گونه اظهار نظر‌ها در واقع چیزی به جز ایران هراسی در عرصه منطقه‌ای و بین‌المللی نیست چرا که مقام معظم رهبری به عنوان شخص اول  جمهوری اسلامی ایران تولید و تکثیر تسلیحات هسته‌ای را حرام شرعی اعلام کرده و خود آنها معنای این فتوا را به خوبی می‌دانند.

گفتنی است؛دبیرکل سازمان ملل مدعی شد که ایران می‌تواند از مذاکرات هسته‌ای در چارچوب سازمان ملل به عنوان پوششی برای ساخت بمب استفاده کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet