خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/12/01 14:22:23
سرویس اقتصادی
نکو:

دولت شیب رو به افزایش قیمت‌ها را برای شب عید کنترل کند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از تورم به وجود آمده در جامعه گفت: افزایش قیمت‌ها در چند ماه اخیر بسیار صعودی و با سرعت زیاد بوده که دولت باید شیب کنونی قیمت‌ها را کم کرده و بازار را برای خرید شب عید مردم را به حالت تعادل برگرداند.
دولت شیب رو به افزایش قیمت‌ها را برای شب عید کنترل کند عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از تورم به وجود آمده در جامعه گفت: افزایش قیمت‌ها در چند ماه اخیر بسیار صعودی و با سرعت زیاد بوده که دولت باید شیب کنونی قیمت‌ها را کم کرده و بازار را برای خرید شب عید مردم را به حالت تعادل برگرداند. https://cdn.icana.ir/d/019/25789.jpg دولت,شیب,رو,به,افزایش,قیمت‌ها,را,برای,شب,عید,کنترل,کند Icana

ابراهیم نکو در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه افزایش قیمت‌ها در چند ماه اخیر رشد فزاینده‌ای داشته است گفت: اکنون زمان وارد شدن دولت به عنوان دستگاه اجرایی برای کنترل بازار است.

نماینده مردم رباط‌ کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی‌با بیان اینکه تورم‌ها و افزایش قیمت‌های چند مرحله‌ای دست دولت را برای ورود و کنترل بازار باز کرده است افزود: وقتی یک‌بار قیمت‌ها افزایش پیدا کند با وجود شرایط اقتصادی کنونی حق فروشنده است اما بیش از یک‌بار و به تعداد دفعات بالا موجب نا‌امنی در بازار و ورود اخلال‌گران می‌شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس‌با انتقاد از تورم به وجود آمده در جامعه گفت: افزایش قیمت‌ها در چند ماه اخیر بسیار صعودی و با سرعت زیاد بوده که دولت باید شیب کنونی قیمت‌ها را کم کرده و بازار را برای خرید شب عید مردم را به حالت تعادل برگرداند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که افزایش قیمت‌ها به دفعات بالا و غیر متعارف بوده است تصریح کرد: افزایش تورم معیشت را برای مردم دشوار کرده است.

وی ادامه داد: دولت و مسئولان اجرایی برای برگرداندن بازار به شرایط مناسب و حذف تورم باید از تمامی سیاست‌های مؤثر خود استفاده کند چرا که شرایط ادامه زندگی برای مردم در وضعیت کنونی سخت و برای اقشار ضعیف جامعه غیرممکن شده است.

نماینده مردم رباط‌ کریم و بهارستان در مجلس‌تصریح کرد: نزدیک کردن قیمت‌ها به حالت اول و کاهش تورم در جامعه از سوی دولت اگر در حد شعار نباشد می‌تواند به تنظیم و کنترل بازار کمک کند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس‌با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در شرایط کنونی اقتصاد جامعه می تواند کمکی به اقشار ضعیف جامعه باشد تصریح کرد: این نمایشگاه‌ها باید در تمامی فصول برای تنظیم بازار برگزار شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet