هدر موبایل
1391/11/30 12:47:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

حوادث اخیر نشان داد هر مشکلی در کشور با تدبیر رهبر انقلاب قابل حل است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حوادث اخیر نشان داد هر مشکلی در کشور با تدبیر رهبر معظم انقلاب قابل حل و فصل است.
حوادث اخیر نشان داد هر مشکلی در کشور با تدبیر رهبر انقلاب قابل حل است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حوادث اخیر نشان داد هر مشکلی در کشور با تدبیر رهبر معظم انقلاب قابل حل و فصل است. https://cdn.icana.ir/d/019/30721.jpg حوادث,اخیر,نشان,داد,هر,مشکلی,در,کشور,با,تدبیر,رهبر,انقلاب,قابل,حل,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به فارس گفت:حوادث اخیر کشور در مجلس و قم علیرغم همه تلخی‌هایی که در ذائقه ملت ایجاد کرد و موجب رنجش مقام معظم رهبری شد اما این نکته مثبت را داشت که کارایی نظام ولایت فقیه برای جهانیان به نمایش گذاشته شد.
وی افزود: این موضوع بار دیگر نشان داد که هر گونه مشکلی در کشور با سرپنجه تدبیر رهبری قابل حل و فصل است.
بروجردی ضمن تمجید از رهنمودهای رهبری به مجلس و دولت تاکید کرد: سخنان رهبر معظم انقلاب موجب شد تا همه تکلیف خود را بدانند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نکته مثبت دیگر رخ داده در روزهای اخیر را سنجش میزان ولایت‌پذیری عملی به جایگاه اسلامی ولی فقیه دانست و گفت: روز گذشته هم نمایندگان و هم رئیس مجلس شورای اسلامی با اعلام عذرخواهی و اعلام بیعت مجدد با مقام معظم رهبری نشان دادند که لبیک گوی فرامین ایشان هستند.

بروجردی با بیان اینکه علاقه به جایگاه ولایت فقیه در محدوده حرف نبایستی باقی بماند تصریح کرد: در این راستا باید به صورت عملی وارد شد. که در این زمینه اقدامات مجلس شورای اسلامی نمودی از رفتار عملی به شمار می‌رود.

وی ابراز امیدواری کرد که تبعیت از مقام معظم رهبری در تمام عرصه‌ها به صورت فعلی ظهور و بروز داشته باشد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مجددا تاکید کرد که در این برهه کارایی نظام ولایت فقیه یکبار دیگر به نمایش عموم گذاشته شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet