هدر موبایل
1391/11/30 14:27:07
سرویس فرهنگی
سیروس مقدم درجمع نمایندگان مجلس:

سریال پایتخت 1 به عنوان سوغاتی به خارج می‌رود

کارگردان سریال پایتخت ۱ و ۲ در جمع نمایندگان استان مازندران درمجلس، گفت: عوامل ساخت پایتخت ۱ انتظار استقبال گسترده مردم از این سریال را نداشتند.
سریال پایتخت 1 به عنوان سوغاتی به خارج می‌رود کارگردان سریال پایتخت 1 و 2 در جمع نمایندگان استان مازندران درمجلس، گفت: عوامل ساخت پایتخت 1 انتظار استقبال گسترده مردم از این سریال را نداشتند. https://cdn.icana.ir/d/019/35030.jpg سریال,پایتخت,1,به,عنوان,سوغاتی,به,خارج,می‌رود Icana

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت 2 در جمع نمایندگان استان مازندران که برای بازدید از پشت صحنه ساخت این سریال نوروزی در خانه سالمندان قدس در کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج حضور یافته بودند، گفت: عوامل مجموعه سریال پایتخت 1 انتظار این استقبال از سوی مخاطبان را نداشتند.

وی ادامه داد: برخی از هموطنان که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، سی‌دی‌های مجموعه پایتخت 1 را برای سوغات به خارج از کشور بردند.

کارگردان سریال پایتخت 1 و 2 ادامه داد: پس از کار و تلاش دو ساله و با بررسی‌هایی که در مورد سوژه‌یابی برای ساخت پایتخت 2 صورت گرفت، سوژه گلدسته سازی که مختص به استان مازندران است، مورد توجه قرار گرفت و سریال نوروزی امسال بر این اساس کلید خورد.

مقدم با بیان این که پایتخت 1 اگرچه نواقصی داشت اما تاثیر فراوانی بر جامعه گذاشت، گفت: سعی شده با جبران نواقص سریال پایتخت 1 در سریال نوروزی امسال با اثرگذاری که سریال‌ها می‌توانند داشته باشند، در کانون گرم خانواده‌های ایرانی حاضر شویم.

وی ادامه داد: با بررسی‌های ابتدایی قرار بود گلدسته‌هایی که سوژه اصلی سریال است، از شهرستان علی‌آباد کتول در استان مازندران به کربلا و یا خارج از کشور برده شود اما با مشکلات پیش آمده قرار بر این شد که داستان سریال به مسجدی در قشم ختم شود.

کارگردان سریال پایتخت 2 با اشاره به این که این سریال نوروزی دو پیام عمده برای مخاطب خواهد داشت خاطرنشان کرد: اولین پیام، عیدی خوب برای هموطنان داخل و خارج است و دومین پیام این است که در قالب سریال حس همبستگی در خانواده  ها را نهادینه کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet