هدر موبایل
1391/11/30 14:09:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی:

برای دستیابی به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای با تمام توان تلاش خواهیم کرد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:‌ غربی‌ها اطمینان دارند که عزم راسخ ملت ایران برای دستیابی به انرژی هسته‌ای هرگز متزلزل نخواهد شد و تحریم و فشارها بر اراده ملت ایران اثر نخواهد گذاشت.
برای دستیابی به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای با تمام توان تلاش خواهیم کرد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:‌ غربی‌ها اطمینان دارند که عزم راسخ ملت ایران برای دستیابی به انرژی هسته‌ای هرگز متزلزل نخواهد شد و تحریم و فشارها بر اراده ملت ایران اثر نخواهد گذاشت. https://cdn.icana.ir/d/019/8391.jpg برای,دستیابی,به,انرژی,صلح‌آمیز,هسته‌ای,با,تمام,توان,تلاش,خواهیم,کرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدحسین نقوی حسینی نماینده ورامین با اشاره به درخواست فرانسه از هند برای وساطت در موضوع هسته‌ای ایران به باشگاه خبرنگاران گفت:بهتر از فرانسه قبل از اینکه با وساطت هند از ایران چنین تقاضایی داشته باشد از رژیم صهیونیستی و کشورهای غربی دوست خود بخواهد که نسبت به معاهدات NPT پایبند باشند.  
وی افزود: جمهوری اسلامی ایران صاحب سلاح هسته‌ای نبوده و نخواهد بود، ما قبلا اعلام کرده‌ایم که هیچگاه از انرژی هسته‌ای در جهت غیرصلح‌آمیز استفاده نخواهیم کرد.  
نقوی‌حسینی تصریح کرد: فرانسه چطور می‌تواند چنین درخواستی از جمهوری اسلامی به واسطه هند داشته باشد، در صورتی که ما نه سلاح هسته‌ای داریم و نه در جهت تولید سلاح هسته‌ای گام برمی‌داریم و هرگز در این مسیر قرار نخواهیم گرفت.  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: غربی‌ها اطمینان دارند که عزم راسخ ملت ایران برای دستیابی به انرژی هسته‌ای هرگز متزلزل نخواهد شد و برای دستیابی به انرژی صلح‌امیز هسته‌ای با تمام توان تلاش خواهیم کرد و تحریم‌ها و فشارها بر اراده ملت ایران اثر نخواهد گذاشت.  
وی در پایان اظهار داشت: طرح چنین موضوعاتی و واسطه‌ قراردادن کشورهای دیگر در واقع منحرف کردن موضوع است غرب و اروپا در پی نشان دادن این موضوع هستند که جمهوری اسلامی در تلاش برای دستیابی به سلاح هسته‌ای است./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet