هدر موبایل
1391/11/30 16:10:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی:

رهبر معظم انقلاب فصل‌الخطاب همه گفتمان‌هاست

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب گفت: رهبر معظم انقلاب فصل‌الخطاب همه گفتمان‌ها است.
رهبر معظم انقلاب فصل‌الخطاب همه گفتمان‌هاست سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب گفت: رهبر معظم انقلاب فصل‌الخطاب همه گفتمان‌ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/34909.jpg رهبر,معظم,انقلاب,فصل‌الخطاب,همه,گفتمان‌هاست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدحسین نقوی حسینی با اشاره به اینکه بیانات مقام معظم رهبری در این مقطع هشدار بود، به فارس گفت:همه باید توجه داشته باشند که اگر به این تذکر گوش فرا ندهند، تکلیف آنها در آینده به نحو دیگری تعیین می‌شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، رهبر معظم انقلاب را فصل‌الخطاب همه گفتمان‌ها دانست و ادامه داد: ولی امر مسلمین فصل‌الخطاب اعلام مواضع و تعیین تکلیف‌ها هستند و همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید بیانات رهبر فرزانه انقلاب را فصل‌الخطاب کار خود قرار دهند.
مقام معظم رهبری صریحاً تکلیف همه را مشخص کردند
وی در ادامه در ارتباط با فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ارتباط با مسائل داخل کشور و تحلیل منصفانه و درست از حوادث خاطرنشان کرد: ولی امر مسلمین در فرمایشات خود صریح، روشن و شفاف تکلیف مسئولان، سران قوا و مردم را مشخص کردند.
نقوی حسینی تصریح کرد: قوا، افراد، جناح‌ها و گروه‌هایی که پس از فرمایشات رهبری اختلاف‌های خود را پیگیری کنند، قطعاً خائن هستند و تکلیف خائنان در انقلاب اسلامی ایران مشخص است.
با همدلی مشکلات اقتصادی مردم مرتفع شود/فراهم‌سازی زمینه خدمت‌رسانی
نماینده مردم ورامین عنوان کرد: وحدت و یکپارچگی نیاز امروز جامعه است و باید به‌ دور از اختلاف‌ها به دنبال خدمت‌رسانی مطلوب به مردم باشیم.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اتحاد، برادری، همدلی و وحدت مسئولان دوشادوش ملت غیور ایران اسلامی بیان داشت: امید است با همدلی، مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مرتفع و زمینه خدمت‌رسانی مطلوب به مردم فراهم شود./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet