هدر اصلی
1391/11/30 14:54:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علیپور:

جامعه به وحدت و آرامش نیاز دارد

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که ایران در شرایط مقتدرانه‌ای قرار دارد،‌ گفت: آمریکا در ارتباط با ایران صادق نبوده است.
جامعه به وحدت و آرامش نیاز دارد عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که ایران در شرایط مقتدرانه‌ای قرار دارد،‌ گفت: آمریکا در ارتباط با ایران صادق نبوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/20665.jpg جامعه,به,وحدت,و,آرامش,نیاز,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛کمال علیپور با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با مردم تبریز، بیانات معظم‌له را به موقع و هوشمندانه توصیف کرد و به فارس گفت:دشمن همه فعالیت‌های خود را برای در مخمصه قرار دادن ما انجام می‌دهد و ما نباید کاری کنیم که دشمن شاد شود.

نماینده مردم سوادکوه، قائمشهر،جویبار و سیمرغ درمجلس شورای اسلامی با بیان این‌که تذکرات مقام معظم رهبری به وضعیت مدیریتی کشور و مجلس بوده است، افزود: مهم‌ترین وظیفه دلسوزان کشور حفظ آرامش است.
جامعه به آرامش نیاز دارد
وی با تأکید بر این‌که جامعه به وحدت و آرامش نیاز دارد، خاطر نشان کرد: دشمن با جنگ اقتصادی وارد نبرد با ملت ایران شده است.
این نماینده مجلس با تأکید بر عبور ملت ایران از مرحله تحریم و فشارهای دشمنان افزود: ملت ایران شرایط سخت‌تر از این مرحله را هم با موفقیت گذراندند.
علیپور با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره این‌که حرف و انرژی خود را در برابر دشمن به کار ببریم، خاطر نشان کرد: حفظ وحدت و آرامش برای حل مشکلات ضروری است.
 
آمریکا در ارتباط با ایران صادق نبوده است
 
نماینده مردم سوادکوه، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی به سابقه دیدگاه‌های امام راحل و مقام معظم رهبری درباره ارتباط با کشورهای دیگر اشاره کرد و یادآور شد: امام راحل ارتباط با رژیم صهیونیستی و رژیم آپارتاید آفریقای جنوبی آن زمان را رد کرده بودند و ارتباط با آمریکا را به دلیل مواضع «گرگ و میش بودن» آن غیر قابل قبول دانسته بودند.
علیپور افزود: آمریکا در ارتباط با ایران صادق نبوده است و حمله به طبس، ترورها و تحریم‌ها، برخورد قیم‌مآبانه و بلوکه کردن دارایی‌های ایران و قرار دادن پیش شرط‌‌ها از مواردی است که صادق نبودن آمریکا در برابر ایران را نشان می‌دهد.
وی حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را هوشمندانه و عاقلانه ذکر کرد و گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان داد که مردم اصل نظام را دوست دارند و این حضور گسترده نشان داده است که مردم، بداخلاقی‌ها و مشکلات کشور را از نظام و آرمان‌های آن جدا می‌دانند و در برابر آن ایستادگی می‌کنند.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی طرح مذاکره آمریکا با ایران را در مقطع کنونی مورد تحلیل قرار داد و یادآور شد: ایران در شرایط مقتدرانه‌ای قرار دارد و آمریکا در عراق و افغانستان و منطقه جایگاهی ندارد و قصد دارد از مذاکره با ایران آبروی از دست رفته خود را به دست آورد./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet