خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/11/30 14:55:28
سرویس سیاسی
در دیدار جلالی و سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت گرفت؛

بررسی نواقص و خلا های استفاده از فناوریهای نوین و دولت الکترونیک

در این نشست نامی وزیر پیشنهادی رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی ، برنامه های خود در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی نمود و مقرر شد تا مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات همکاری نزدیکی را در زمینه تدوین قوانین مربوطه انجام دهند.
بررسی نواقص و خلا های استفاده از فناوریهای نوین و دولت الکترونیک در این نشست نامی وزیر پیشنهادی رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی ، برنامه های خود در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی نمود و مقرر شد تا مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات همکاری نزدیکی را در زمینه تدوین قوانین مربوطه انجام دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/7698.jpg بررسی,نواقص,و,خلا,های,استفاده,از,فناوریهای,نوین,و,دولت,الکترونیک Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ظهر امروز (دوشنبه 30 بهمن) محمدحسن نامی سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در مرکز پژوهش ها با کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی  دیدار و گفتگو کرد.

بنا بر این گزارش در این نشست نامی وزیر پیشنهادی رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی ، برنامه های خود در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی نمود و مقرر شد تا مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات همکاری نزدیکی را در زمینه تدوین قوانین مربوطه انجام دهند.
همچنین نواقص و خلا های موجود در ارتباط با استفاده از فناوریهای نوین و موضوعاتی همچون  شهر الکترونیک و دولت الکترونیک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این نشست همچنین روند تدوین قانون جامع ارتباطات نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
لازم به ذکر است که رئیس جمهور امروز در نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی محمدحسن نامی را به عنوان وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت اخذ رأی اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet