هدر موبایل
1391/11/30 15:57:21
سرویس فرهنگی
تنابنده نویسنده و بازیگر پایتخت2:

به برخی مسائل باید به دید اغماض نگاه کرد

نویسنده مجموعه پایتخت ۲ در خصوص ساخت این سریال نوروزی، گفت: به دلیل استقبال مخاطبان از سریال پایتخت۱ قرار شد که با بررسی دقیق‌تر به ساخت سری جدید سریال باعنوان پایتخت ۲ اقدام کنیم.
به برخی مسائل باید به دید اغماض نگاه کرد نویسنده مجموعه پایتخت 2 در خصوص ساخت این سریال نوروزی، گفت: به دلیل استقبال مخاطبان از سریال پایتخت1 قرار شد که با بررسی دقیق‌تر به ساخت سری جدید سریال باعنوان پایتخت 2 اقدام کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/35047.jpg به,برخی,مسائل,باید,به,دید,اغماض,نگاه,کرد Icana

محسن تنابنده در گفت ‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مراحل ساخت سریال پایتخت 2 که در نوروز 92 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد، گفت: به دلیل استقبال مخاطبان از سریال پایتخت1 قرار براین شد که با بررسی دقیق‌تر به ساخت سری جدید سریال پایتخت 2  اقدام کنیم.

نویسنده سریال نوروزی پایتخت، با بیان اینکه نوشتن سناریو سریال 2سال به طول انجامیده است، تصریح کرد: پس از اتمام سری نخست این مجموعه با اصرار‌های که از سوی مخاطبان و سازمان صدا و سیما وجود داشت، بارها بر روی سوژه‌های مختلف بحث و تبادل نظر وجود داشت که در انتها باآماده شدن سناریویی مسنجم، تصمیم به ساخت این مجموعه گرفته شد.

 تنابنده با بیان اینکه گاه باید با دید اغماض به برخی مسائل نگاه کرد، ادامه داد: اگر چه سعی شده برای برطرف شدن سوتفاهمات در بحث لهجه استفاده شده در مجموعه پایتخت 1 از بازیگران استان مازنداران استفاده شود اما برای ساخت مجموعه‌ای با کیفیت، باید با برخی مسائل به دید اغماض نگریسته شود و کلیت را فدای یک مسئله جزئی نکرد.

نویسنده مجموعه پایتخت 1و 2تصریح کرد: در سری جدید سریال نوروزی پایتخت از شخصیت‌های جدید با نقش‌های حاشیه‌ای استفاده و هم‌چنین نقش‌های جدیدی تعریف شده‌است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet