شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/01 08:56:39
سرویس استان ها
غضنفر آبادی، تاکید کرد:

کمبود کامیون‌های کانتینر دار به صادرات خرما لطمه می‌زند

نماینده مردم بم در مجلس با بیان اینکه کمبود کامیون‌های کانتینر دار موریانه صادرات خرما است، افزود : نرخ خرما با هزینه تولید این محصول همخوانی ندارد.
کمبود کامیون‌های کانتینر دار به صادرات خرما لطمه می‌زند نماینده مردم بم در مجلس با بیان اینکه کمبود کامیون‌های کانتینر دار موریانه صادرات خرما است، افزود : نرخ خرما با هزینه تولید این محصول همخوانی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/16230.jpg کمبود,,کامیون‌های,کانتینر,دار,به,صادرات,خرما,لطمه,می‌زند Icana

موسی غضنفر آبادی در گفت‌و گو با خبرنگار انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، افزود: بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود در بخش حمل ونقل محصول خرما باید به طریق علمی انجام شود این امر به این معنا است که استارت توسعه این محصول  در گرو رعایت معیارهای صادرات است.

 نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:  بازاریابی در عرصه  صنعت کشاورزی زیرمجموعه و تابعی از دانش و اقتصاد بسیار گسترده‌تری  تبلیغات است و از همین رو باید برای توسعه صادرات خرما به کشور های خاورمیانه و اقصی نقاط جهان  تمامی معیارهای صادرات از جمله بسته بندی ، سردخانه های مدرن ،  کامیون‌های کانتینردار، تبلیغات به نحو مطلوب رعایت شود.

وی ادامه داد: توازن اقتصادی در این حوزه انتخابیه  در تولید خرمای با کیفیت شهرستان بم می‌زند و این درحالی است که  بسیاری از کشاورزان از نرخ ثابت خرما گله من هستند.

غضنفر آبادی  افزود: افزایش صادرات خرما با کیفیت بم با بسته بندی بهینه رابطه متقابل دارد زیرا بسته بندی هولگرام دار از نفوذ خرمای تقلبی به بازار جلو گیری می کند.

عضو کمیسیون  قضایی و حقوقی مجلس، یادآورشد: تمام کسانی که به هر نحوی مرتبط با تولید خرما  هستند مسیر را برای  مدرن شدن صادرات  خرما باز کنند تا تولید خرما به جایگاه واقعی خود در عرصه بین المللی برسد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet