شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/11/30 16:37:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیدعلی طاهری:

حضور مسئولان سینمایی در جشنواره برلین را پیگیری می‌کنیم

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، از پیگیری موضوع حضور مسئولان سینمایی کشور در جشنواره برلین در جلسه فردا(سه‌شنبه) این کمیسیون خبر داد.
حضور مسئولان سینمایی در جشنواره برلین را پیگیری می‌کنیم سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، از پیگیری موضوع حضور مسئولان سینمایی کشور در جشنواره برلین در جلسه فردا(سه‌شنبه) این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/1814.jpg حضور,مسئولان,سینمایی,در,جشنواره,برلین,را,پیگیری,می‌کنیم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام سید‌علی طاهری نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، درباره حضور تعدادی از مسئولین سینمایی کشور در "جشنواره برلین"، گفت: با توجه به اینکه افراد معلوم‌الحال و ضد نظام در این جشنواره حضور پیدا می‌کنند، حضور  منفعلانه در این جشنواره از سوی مسئولین کشور کمک به اهداف آنهاست.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی در ادامه با بیان اینکه از چند و چون حضور این افراد در جشنواره برلین اطلاعی ندارم، اظهار داشت: حضور مسئولین سینمایی در جشنواره برلین را در جلسه فردای این کمیسیون مطرح و بررسی خواهیم کرد و قطعا در این راستا از "مسئولین سینمایی کشور" و مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دعوت به عمل خواهد آمد.
گفتنی است؛درحالی که رویکرد سیاسی و ضد ایرانی جشنواره برلین در چندساله گذشته محرز شده است، هم‌اکنون 27 مدیر سینمایی از مدیران سازمان سینمایی سوره تا بنیاد فارابی در این جشنواره حضور یافتند.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet