هدر موبایل
1391/11/30 16:44:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بخشایش اردستانی:

بحرین به دنبال فرافکنی نباشد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ادعای اخیر وزیر کشور بحرین درباره متلاشی‌کردن هسته تروریستی مرتبط با ایران کاملا بی‌اساس است چرا که ایران دخالتی در این کشور ندارد.
بحرین به دنبال فرافکنی نباشد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ادعای اخیر وزیر کشور بحرین درباره متلاشی‌کردن هسته تروریستی مرتبط با ایران کاملا بی‌اساس است چرا که ایران دخالتی در این کشور ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/25738.jpg بحرین,به,دنبال,فرافکنی,نباشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛احمد بخشایش اردستانی نماینده مردم اردستان در مجلس با اشاره به ادعای اخیر وزیر کشور بحرین مبنی بر متلاشی‌کردن هسته تروریستی مرتبط با ایران به باشگاه خبرنگاران گفت: رژیم بحرین دچار فراز و فرود بوده و دارای مشکلات فراوانی است و لذا با طرح این ادعاهای پوچ علیه ایران فقط به دنبال فرافکنی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: ملت بحرین به اندازه کافی از رژیم مستبد آل‌خلیفه تنفر دارند و در دو سالی که این کشور در بحران به سر می‌برد، تنفرشان را به دولت بحرین نشان داده اند.

وی با بیان اینکه 80 درصد از جمعیت کشور کم‌وسعت بحرین را شیعیان تشکیل می‌دهند، ادامه داد: دوگانگی رفتار غرب در مورد بحرین به خاطر ترس از قدرت‌گرفتن شیعیان است همانطور که در رسانه‌های خود، از شیعیان این کشور به عنوان اقلیت یاد کرده و آل‌خلیفه‌ را که از عربستان وارد این کشور شده‌اند، اکثریت می‌دانند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پایان خاطرنشان کرد: ادعاهای بحرین درباره دخالت ایران در این کشور کاملا بی‌اساس است و نوعی فرفکنی محسوب می‌شود.
 گفتنی است؛ روز گذشته وزیر کشور بحرین مدعی شده که یک هسته تروریستی هشت نفره مرتبط با ایران، عراق، و لبنان در این کشور کشف و متلاشی شده است.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet