شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/11/30 17:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی‌نژاد:

احمدی‌نژاد در ایجاد تفاهم و تعامل با قوا کوتاهی کرد

عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: همه مشکل ما این‌ها نیست که چرا احمدی‌نژاد قوانین را اجرا نمی‌کند،وی می‌توانست این تفاهم و تعامل میان قوا را ایجاد کند، ولی در این امر کوتاهی کرده‌است.
احمدی‌نژاد در ایجاد تفاهم و تعامل با قوا کوتاهی کرد عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: همه مشکل ما این‌ها نیست که چرا احمدی‌نژاد قوانین را اجرا نمی‌کند،وی می‌توانست این تفاهم و تعامل میان قوا را ایجاد کند، ولی در این امر کوتاهی کرده‌است. https://cdn.icana.ir/d/019/31173.jpg احمدی‌نژاد,در,ایجاد,تفاهم,و,تعامل,با,قوا,کوتاهی,کرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدمهدی موسوی‌نژاد در رابطه با برنامه‌های فراکسیون رهروان ولایت مجلس به ایلنا گفت: فراکسیون رهروان ولایت مجلس در راستای بررسی اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها یکشنبه هر هفته قبل از صحن علنی برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: مقام معظم رهبری نظرات خود را شفاف بیان کردند و بقیه نهاد‌ها و قوا هرچه سریع‌تر باید مواضع خود را در راستای منویات حضرت رهبری مشخص کنند.
نماینده دشتسان در خصوص حمایت اصولگرایان از احمدی‌نژاد بیان کرد: اصولگرا‌ها در انتخاب کاندیدای خود فرد محور عمل نمی‌کنند بلکه برنامه محور هستند بر اساس برنامه‌ها از افراد حمایت می‌کنند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همه مشکل ما این‌ها نیست که چرا احمدی‌نژاد قوانین را اجرا نمی‌کنند بلکه مشکل ما در این است نوع رفتار میان قوا توام با برادری و صفا صمیمات نیست و احمدی‌نژاد می‌توانست این تفاهم و تعامل میان قوا را ایجاد کند، ولی در این امر کوتاهی کرده‌است./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet