شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/11/30 17:51:44
سرویس دیگر رسانه‌ها_
احمدی:

شعار "زنده باد بهار" زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اگر چه شائبه انتخاباتی بودن این شعار که در تریبون رسمی سخنرانی ۲۲ بهمن، توسط رئیس جمهور عنوان شده بود توسط خود ایشان تکذیب شد، اما این امر نشان می‌دهد گروه‌هایی در درون دولت وجود دارند که اهداف خاصی را دنبال می‌کنند.
شعار "زنده باد بهار" زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اگر چه شائبه انتخاباتی بودن این شعار که در تریبون رسمی سخنرانی ۲۲ بهمن، توسط رئیس جمهور عنوان شده بود توسط خود ایشان تکذیب شد، اما این امر نشان می‌دهد گروه‌هایی در درون دولت وجود دارند که اهداف خاصی را دنبال می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/20780.jpg شعار,"زنده,باد,بهار",زیبنده,نظام,جمهوری,اسلامی,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام وحید احمدی نماینده مردم کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون د رمجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام اخیر محمود احمدی‌نژاد در اعتراض به برخی از رد صلاحیت‌ها در انتخابات نظام پزشکی که برخی از رسانه‌ها از آن تعبیر به تمرین احمدی‌نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری و اعتراض به رد صلاحیت احتمالی کاندیدای مطلوب وی از سوی شورای نگهبان کرده‌اند،به ایلنا،گفت: کشور دارای قوانین و چارچوب است و برای همه موارد تمهیدات لازم را اندیشیده است.

وی در عین حال خاطرنشان کرد:البته صرف یک اظهار نظر نمی‌تواند ناقض صلاحیت‌های قانونی بخش‌های مربوطه برای انجام وظایف قانونی باشد.
این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: در انتخابات ریاست جمهوری و صنوف مختلف در کشور و یا هر انتخابات دیگری، قوانین خاص خود حاکم است و این قوانین نیز، قوانینی کارآمد بوده که اجازه نمی‌دهد مراحل کار به بن بست کشیده شود.
وی به شعار «زنده باد بهار» که توسط محمود احمدی‌نژاد در سخنرانی ۲۲ بهمن میدان آزادی تهران عنوان شده بود اشاره کرد و گفت: اگر چه شائبه انتخاباتی بودن این شعار که در تریبون رسمی سخنرانی ۲۲ بهمن، توسط رئیس جمهور عنوان شده بود توسط خود ایشان تکذیب شد، اما این امر نشان می‌دهد گروه‌هایی در درون دولت وجود دارند که اهداف خاصی را دنبال می‌کنند.
احمدی افزود: طرح شعاری مانند «زنده باد بهار» در روز پیروزی انقلاب اسلامی و آن هم توسط شخص رئیس جمهور زیبنده نظام جمهوری اسلامی نبوده و نیست.
وی خاطرنشان کرد: ما شعار‌ها و واژه‌های بسیار کارآمد و مورد توجهی در تاریخ نظام جمهوری اسلامی داریم که شعارهای اصلی نظام و انقلاب ما بوده و از این رو در مقطعی که ما مواجه با یک بیداری اسلامی در کشورهای مختلف اسلامی هستیم که علاوه بر عزت و توانمندی مسلمانان‌ها، اقتدار نظام جمهوری اسلامی را در عرصه بین المللی و سایر جوامع نشان داد، طرح شعارهایی چون «زنده باد بهار» زیبنده نیست.
احمدی اضافه کرد: شعار «زنده باد بهار» به نوعی یک شعارهای انحرافی است، چرا که باعث می‌شود برخی، با توجه به شعار «بهار عربی» که برخی بیگانگان برای بیداری اسلامی به کار می‌برند، از این شعار تعبیر به «بهار ایرانی» کنند که شایسته و در شأن نظام جمهوری اسلامی ایران نیست.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet