هدر موبایل
1391/11/30 17:58:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

کسی که به قانون اساسی عمل نکند؛خود ضرر کرده است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر کسی به قانون اساسی عمل نکند یا به آن احترام نگذارد و بخواهد در آینده هم نسبت به قانون بی‌توجه باشد، خود اوست که ضرر می‌کند و الا کشور هیچ آسیبی نمی‌بیند.
کسی که به قانون اساسی عمل نکند؛خود ضرر کرده است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر کسی به قانون اساسی عمل نکند یا به آن احترام نگذارد و بخواهد در آینده هم نسبت به قانون بی‌توجه باشد، خود اوست که ضرر می‌کند و الا کشور هیچ آسیبی نمی‌بیند. https://cdn.icana.ir/d/019/2261.jpg کسی,که,به,قانون,اساسی,عمل,نکند؛خود,ضرر,کرده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی درخصوص تحلیل خود از اقدام اخیر محمود احمدی‌نژاد در اعتراض به رد صلاحیت‌های صورت گرفته در انتخابات نظام پزشکی،به ایلنا گفت:کشور ما کشور قانونمندی بوده و این قانون اساسی فصل الخطاب است و از این رو هر فردی موظف به احترام و رعایت قانون می‌باشد.

وی افزود: اگر کسی به قانون اساسی عمل نکند یا به آن احترام نگذارد و بخواهد در آینده هم نسبت به قانون بی‌توجه باشد، خود اوست که ضرر می‌کند و الا کشور هیچ آسیبی نمی‌بیند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر هر فردی، حرفی را بر خلاف قانون بزند و یا خلاف قانون عمل کند، جز اینکه خود آن فرد به عنوان یک فرد متخلف از قانون در جامعه معرفی شده و از این حیث ضرر کند، چیزی رخ نمی‌دهد.
وی همچنین در خصوص اظهارات اخیر مهدی طائب در مورد حمایت از نظام حاکم بر سوریه که انعکاس گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت، گفت: در کمیسیون امنیت در این خصوص صحبت شد و بنده در این خصوص با آقای طائب صحبت کردم و ایشان گفتند صحبت‌های من تحریف شده و آن اظهارات را تکذیب کردند./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet