هدر موبایل
1391/11/30 19:11:00
سرویس فرهنگی
عصر امروز صورت گرفت؛

بازدید سخنگویان کمیسیون های مجلس از واحد مرکزی خبر

مخبران کمیسیون های مجلس در حین بازدید از گروه های مختلف فرهنگی، ورزشی، اقتصادی و سیاسی واحد مرکزی خبر پیشنهادات و انتقادات خود را به عوامل، سردبیران و تهیه کنندگان واحد مرکزی خبر منعکس کردند.
بازدید سخنگویان کمیسیون های مجلس از واحد مرکزی خبر مخبران کمیسیون های مجلس در حین بازدید از گروه های مختلف فرهنگی، ورزشی، اقتصادی و سیاسی واحد مرکزی خبر پیشنهادات و انتقادات خود را به عوامل، سردبیران و تهیه کنندگان واحد مرکزی خبر منعکس کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/4748.jpg بازدید,سخنگویان,کمیسیون,های,مجلس,از,واحد,مرکزی,خبر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در ابتدای این دیدار که در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران انجام شد سردبیر بخش اقتصادی واحد مرکزی خبر با بیان اینکه صدا و سیما دارای چندین منبع خبری است، گفت: صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران دارای چندین منبع خبری از جمله واحد مرکزی و باشگاه خبرنگاران جوان است  اما هسته مرکزی خبر سازمان واحد مرکزی خبر است.

سردبیر بخش اقتصادی واحد مرکزی خبر با اشاره به این امر که سازمان صدا و سیما از جلسات کمیسیون های مجلس خبرهای متنوع تهیه می کند، افزود: خبرنگاران این بخش با ورود به کمیسیون های مختلف مجلس اخبار این بخش را پوشش می دهند.

در ادامه این بازدید نمایندگان مجلس از حوزه های خبری اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و ورزشی نیز بازدید کرده و پیشنهادات و نظرات خود را بیان داشتند.

در بازدید نمایندگان مجلس از حوزه سیاسی واحد مرکزی خبر سردبیر سیاسی واحد مرکزی خبر به بیان دیدگاه های خود به نمایندگان مجلس پرداخت وگفت: واحد مرکزی خبر در حوزه هایی مانند احزاب، دولت، مجلس، مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای نگهبان فعالیت داشته و اخبار مربوط به آنها را منعکس کردند.

در ادامه مخبران کمیسیون های مجلس از اتاق پخش اخبار شبکه های دو تا سه سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز بازدید کرده که در این دیدار رضایی مسئول پشتیبانی اخبار سیما به ارائه توضیحاتی در مورد نحوه پخش و تهیه اخبار سیمای جمهوری اسلامی پرداخت.

مسئول پشتیبانی اخبار سیما در ادامه این دیدار افزود: پخش اخبار سیما طوری طراحی شده که در پخش آنها تداخلی ایجاد نشود.

در ادامه مخبران کمیسیون های مجلس به مسئولان تهیه اخبار توصیه کردند که اخبار تولید شده باید جدیدتر و متنوع تر باشند که مسئول پشتیبانی خبر سیما در این باره گفت: بیشتر اخبار تکراری، از اخبار اصلی می باشند به همین دلیل شاید تنوع اخبار کمتر به نظر برسد.

در این بازدید یک ساعته، نمایندگان مجلس از نمایه های اخبار خارجی سازمان صدا و سیما و اتاق بخش های خبری سیما و استادیو مجازی بازدید کردند.

مسئول پشتیبانی خبر سیما درباره استودیو مجازی به ارائه توضیحاتی پرداخته و گفت: قرار است مناظرات انتخاباتی سال آینده در این استودیو انجام شود.

در ادامه این بازدید مسئول واحد خبر سازمان صدا و سیما با بیان اینکه رؤسای سازمان به نیروهای جوان اعتماد کرده اند تاکید کرد: امروز جوان گرایی در سازمان صدا و سیما محقق شده چرا که بسیاری از افراد از جمله میهمانان خارجی سازمان بر این امر صحه گذاشته و از پیشرفت های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران متعجب شده اند.

در پایان این مراسم یکی از مسئولان سازمان صدا و سیما در این دیدار یک ساعته گفت: بسیاری از خبرنگاران ما در فتنه 88 مضروب و مجروح شدند و چندین تن از آنها نیز از جان خود برای گزارش خبر مایه گذاشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet