شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/11/30 20:05:46
سرویس سیاسی
بروجردی در واکنش به مصاحبه تلویویزیون رسمی چین با رضا پهلوی:

دولت چین هر چه سریع تر از ملت ایران عذرخواهی کند

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش مصاحبه تلویزیون رسمی چین با رضا پهلوی ضمن انتقاد از این موضوع تاکید کرد: این اقدام موجب تاسف است و دولت چین باید به خاطر انجام این مصاحبه از ملت ایران عذرخواهی کند.
دولت چین هر چه سریع تر از ملت ایران عذرخواهی کند رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش مصاحبه تلویزیون رسمی چین با رضا پهلوی ضمن انتقاد از این موضوع تاکید کرد: این اقدام موجب تاسف است و دولت چین باید به خاطر انجام این مصاحبه از ملت ایران عذرخواهی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/33349.jpg دولت,چین,هر,چه,سریع,تر,از,ملت,ایران,عذرخواهی,کند Icana

علاء الدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت گفت:مصاحبه رضا پهلوی با تلویزیون دولتی و رسمی چین خبری بود که به شدت موجب تعجب و تاسف گردید و ما به عنوان نمایندگان مجلس شورای اسلامی به شدت به چنین اقدامی به هر دلیلی که صورت گرفته ،معترض هستیم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:دولت چین باید هر چه سریع تر این اشتباه بزرگ را جبران کند.

بروجردی هم چنین تصریح کرد:این اقدام همانند این موضوع است که تلویزیون رسمی ایران با دالایی لاما مصاحبه کند.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هم چنین تصریح کرد:امیدوار هستیم هر چه سریع تر این اقدام جبران شود و دولت چین از ملت ایران عذرخواهی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet