خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/12/01 08:57:50
سرویس فرهنگی
موسوی مقدم قائم مقام رئیس رسانه ملی:

ساحت هنر نباید به دلیل وجود حاشیه ها زیر سئوال برود

قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما، با اشاره به تبلیغات مواد خوراکی مضر، علی‌رغم مصوبه مجلس مبنی برخودداری از تبلیغ آنها دررسانه ملی، گفت: مجوز لازم از نهادهای ذیربط دریافت شده است و درضمن نباید وجودحاشیه‌ها ساحت هنر را زیر سئوال ببرد.
ساحت هنر نباید به دلیل وجود حاشیه ها زیر سئوال برود قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما، با اشاره به تبلیغات مواد خوراکی مضر، علی‌رغم مصوبه مجلس مبنی برخودداری از تبلیغ آنها دررسانه ملی، گفت: مجوز لازم از نهادهای ذیربط دریافت شده است و درضمن نباید وجودحاشیه‌ها ساحت هنر را زیر سئوال ببرد. https://cdn.icana.ir/d/019/29602.jpg ساحت,هنر,نباید,به,دلیل,وجود,حاشیه,ها,زیر,سئوال,برود Icana

سیدرمضان موسوی مقدم در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، درخصوص پخش تبلیغات مواد خوراکی مضرعلی‌رغم مصوبه مجلس مبنی بر ممنوعیت تبلیغ آنها، اظهار داشت: اگر چه در قانون، منع تبلیغ مواد خوراکی مضر ذکر شده اما پخش تیزرهای تبلیغی با هماهنگی و اخذ مجوز لازم از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی صورت می گیرد.

وی ادامه داد: آنچه به عنوان اقلام خوراکی در شبکه‌های رسانه ملی تبلیغ می شود، مجوز و استاندارد لازم را از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی دریافت کرده است .
 
قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما، با اشاره به رواج برخی بداخلاقی‌ها در سریال‌هایی که از رسانه ملی پخش می شود، ادامه داد: تم برخی ازداستان‌ها و قصه‌ها به گونه‌ای است که دربعضی صحنه‌ها برای اثبات موضوعی که نویسنده و کارگردان مد نظر دارند،لازم می آید بحث‌هایی مطرح شودکه نیازمند استفاده از بعضی کلمات عامیانه است.
 
موسوی مقدم، افزود: سیاست کلی سازمان صدا و سیما رعایت مسائل اخلاقی ووجود امید و آگاهی در تمام سریال‌ها و آثار نمایشی است.
 
وی با بیان اینکه برخی مباحث تا حدی که قصه داستان اجازه می دهد، باید مطرح شود، تصریح کرد: رواج بیش از حد بداخلاقی و سوء استفاده‌ها از تریبون رسانه ملی قطعاً آثار سوء در جامعه خواهد داشت.
 
قائم مقام رئیس رسانه ملی با بیان اینکه نقش‌های خاص ایجاب می کند، از افراد خاص برای ایفای آن‌ها استفاده شود، خاطر نشان کرد: رعایت موازین اخلاقی و انسانی و پیام های ارزشی در سریال‌ها مورد تاکید رسانه ملی و مسئولان این سازمان است و نباید به دلیل وجود افرادی که پیرامون آنها بحث های  حاشیه‌ای مطرح است،  ساحت هنرزیر سوال برود./
 
پایان پیام

 
 
 
 
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet