شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/12/01 11:01:00
سرویس بین الملل
رئیس کمیته دفاعی مجلس مطرح‌کرد؛

جنگ‌افروزی، هدف آلمان از صادرات سلاح به خاورمیانه

اسماعیل کوثری با بیان اینکه تجارت پرسود اسلحه در خاورمیانه مانعی برای ورشکستگی کارخانه‌های غربی است، گفت: غرب به دنبال جنگ افروزی در خاورمیانه است.
جنگ‌افروزی، هدف آلمان از صادرات سلاح به خاورمیانه اسماعیل کوثری با بیان اینکه تجارت پرسود اسلحه در خاورمیانه مانعی برای ورشکستگی کارخانه‌های غربی است، گفت: غرب به دنبال جنگ افروزی در خاورمیانه است. https://cdn.icana.ir/d/019/24590.jpg جنگ‌افروزی،,هدف,آلمان,از,صادرات,سلاح,به,خاورمیانه Icana

اسماعیل کوثری در گفت‌و گو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، درخصوص صادرات مناقشه برانگیز سلاح‌های آلمانی به خاورمیانه و ابراز نگرانی گروه‌ها و احزاب آلمانی از روند این صادرات، اظهار داشت: سلاح‌هایی که برای ایجاد رعب و وحشت بین کشورهای خاورمیانه، دراختیارکشورهای عربی منطقه قرارمی‌گیرد روزی برضد خود غرب استفاده خواهد شد.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سود سرشار تجارت اسلحه با کشورهای عربی منطقه غرب را وسوسه می کند به هر شیوه‌ای متوسل شود، تصریح کرد: کارخانه‌های اسلحه سازی غرب با توجه به رکود اقتصادی اروپا درحال ورشکستگی هستند.

وی ادامه داد:غرب سعی دارد با فروش تسلیحات به کشورهای منطقه حدالامکان کسری بودجه خود را تاحدودی جبران کند و مانع از تعطیلی کارخانه‌های خود شود.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید براینکه کشورهای منطقه نباید درآمدهای نفتی خود را در راستای اهداف استکباری غرب در منطقه خرج کنند، تصریح کرد: شیوخ منطقه با سرمایه گذاری در بخش تولیدات و رونق دادن به اقتصاد منطقه در جهت امنیت خاورمیانه گام بردارند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه غرب به دنبال جنگ افروزی در خاورمیانه است، گفت: امنیتی کردن فضای خاورمیانه در لوای فروش تسلیحات به کشورهای عربی منطقه سیاست‌های کلان غرب در منطقه است.

گروه‌ها و احزاب آلمانی از فروش بی‌مهابای تسلیحات از سوی دولت این کشوربه کشورهای خاورمیانه ابراز نگرانی کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet